У Львові курсує 60% комунального громадського транспорту

13:13 22 березня 2020 р.

  • 1

Станом на 10:00 у неділю, 22 березня, на маршрути виїхали 44 тролейбуси із 44, 55 трамваїв із 56 та 76 автобусів АТП №1 зі 191. Тобто загалом – більше 60% комунального громадського транспорту. Натомість, приватні автотранспортні компанії забезпечили на дорогах лише 6% маршрутів.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

ТзОВ «Міра і К» випустило на маршрути 10 автобусів із 36. Натомість, інші приватні перевізники — ПАТ «Львівське АТП-14630» (0 із 46), ТзОВ «Фіакр Львів» (0 із 42), ТзОВ «Успіх БМ» (0 із 27) — не забезпечили жодної одиниці транспорту.

До слова, як зазначає заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк, увесь комунальний транспорт працює в штатному режимі, на 100% забезпечений дезінфікуючими засобами та засобами особистого захисту.

Також курсують приміські спецмаршрути. У вкладеннях — графік, складений Львівською обласною державною адміністрацією.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Пасажир

17:23 22 березня 2020 р.

Відповісти

Міська рада не має повноважень відміняти пільги, встановлені Законами України. Відмінити пільги на проїзд може тільки для пенсіонерів, а не для учасників БД, ветеранів силових структур іт.д. В міськраді немає юристів? Якщо водій буде вимагати в таких пільговиків оплати, то на нього потрібно написати заяву до суду. Ганьба !!!

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу