У Львові Козицький заборонив Садовому культурні заходи

18:59 14 липня 2020 р.

Мерія скерує листа до обласної комісії з питань ТЕБ і НС, аби вона переглянула своє рішення про заборону відновлення роботи закладів культури. Вчора посадовці Львівської ОДА повідомляли про те, що дозволяють їм працювати, проте в опублікованому протоколі прописано інше рішення.

«Ми отримали протокол обласної комісії з питань ТЕБ і НС сьогодні по обіді. Добре, що ми швидше не провели свого засідання, оскільки те, що вчора звучало на брифінгу після обласної комісії, і те, що ми сьогодні отримали, відрізняється. Вчора на брифінгу заступником голови облдержадміністрації було озвучено, що робота закладів культури, окрім театрів і кінотеатрів, дозволяється, а сьогодні в протоколі бачимо, що їх діяльність забороняється. Тому ми на своєму засіданні комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення скерувати лист на обласну комісію, щоб вони переглянули свої рішення і дозволили закладам культури функціонувати», — розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

«На попередньому засіданні міської і обласної комісій з питань ТЕБ і НС були прийняті рішення, аби дослідити, чи готові заклади культури до повноцінного відкриття. Нами було створено спеціальні комісії, які обстежили бібліотеки, музеї, театри, кінотеатри чи вони мають антисептики, маски, розмітки, чи навчений персонал. Всі вони мають досить високий рівень готовності. Ми маємо розроблені відповідні протоколи їх роботи. Також є прийнята постанова Кабміну від 8 липня, яка дає закладам культури більшу зможу працювати: дозволяється перебування 1 людини на 5 кв. м та не більше 50% заповненості.

Зважаючи на це все, ми звернулися до обласної комісії, яка прийняла рішення про заборону діяльності закладів культури, щоб вони переглянули своє рішення і дозволили їм працювати відповідно до спеціальних протоколів. Ми готові нести відповідальність за їх діяльність. Ми вважаємо, що всі спільно мають об'єднати зусилля заради того, щоб заклади культури могли відновити свою діяльність. Культура сьогодні має вийти в пріоритет, іншого шляху немає", — наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.


dailylviv.com

До теми

17:11 15 серпня 2022 р.

Завтра частина Галицького, Личаківського і Сихівського районів будуть без води

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», у зв'язку з проведенням робіт із заміни запірної арматури діаметром 500 мм на ВНС «Сихів», завтра, 16 серпня, з 10.00 год і до 19.00 год буде припинено подачу води до частини Галицького, Личаківського і Сихівського районів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу