У Львові Козицький заборонив Садовому культурні заходи | Новини Львова

У Львові Козицький заборонив Садовому культурні заходи

18:59 14 липня 2020 р.

  • 0

Мерія скерує листа до обласної комісії з питань ТЕБ і НС, аби вона переглянула своє рішення про заборону відновлення роботи закладів культури. Вчора посадовці Львівської ОДА повідомляли про те, що дозволяють їм працювати, проте в опублікованому протоколі прописано інше рішення.

«Ми отримали протокол обласної комісії з питань ТЕБ і НС сьогодні по обіді. Добре, що ми швидше не провели свого засідання, оскільки те, що вчора звучало на брифінгу після обласної комісії, і те, що ми сьогодні отримали, відрізняється. Вчора на брифінгу заступником голови облдержадміністрації було озвучено, що робота закладів культури, окрім театрів і кінотеатрів, дозволяється, а сьогодні в протоколі бачимо, що їх діяльність забороняється. Тому ми на своєму засіданні комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення скерувати лист на обласну комісію, щоб вони переглянули свої рішення і дозволили закладам культури функціонувати», — розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

«На попередньому засіданні міської і обласної комісій з питань ТЕБ і НС були прийняті рішення, аби дослідити, чи готові заклади культури до повноцінного відкриття. Нами було створено спеціальні комісії, які обстежили бібліотеки, музеї, театри, кінотеатри чи вони мають антисептики, маски, розмітки, чи навчений персонал. Всі вони мають досить високий рівень готовності. Ми маємо розроблені відповідні протоколи їх роботи. Також є прийнята постанова Кабміну від 8 липня, яка дає закладам культури більшу зможу працювати: дозволяється перебування 1 людини на 5 кв. м та не більше 50% заповненості.

Зважаючи на це все, ми звернулися до обласної комісії, яка прийняла рішення про заборону діяльності закладів культури, щоб вони переглянули своє рішення і дозволили їм працювати відповідно до спеціальних протоколів. Ми готові нести відповідальність за їх діяльність. Ми вважаємо, що всі спільно мають об'єднати зусилля заради того, щоб заклади культури могли відновити свою діяльність. Культура сьогодні має вийти в пріоритет, іншого шляху немає", — наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

09:51 8 серпня 2020 р.

На Львівщині обмежили рух вантажівок

На території Львівської області запровадили тепловий режим, через те, шо температура повітря перевищила 28 градусів.

Рубрика: Ситуації

00:00 8 серпня 2020 р.

На Львівщині 27-річний чоловік упав у криницю

7 серпня о 12:19 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в м. Турка на вул. Молодіжній, чоловік впав в колодязь та не може самостійно вибратися.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові - спалах Covid-19 у сервісному центрі МВС

Каталонія оголосила себе республікою і зреклася монархії, але не Іспанії

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

За попередню добу на Львівщині було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 165 осіб

З 10 серпня припиняється прийом не лише візових анкет, - Генконсульство РП у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу