У Львові компостуватимуть відходи

14:45 22 серпня 2019 р.

  • 0
  • 489


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові встановлюватимуть спеціальні контейнери для збору «мокрих» – харчових та зелених – відходів.

Про це повідомили в четвер, 22 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Ідею відкриття станції компостування, яку запропонували львівські екоактивісти, підтримало комунальне підприємство «Зелене місто». Відтак, уже незабаром у місті почнуть встановлювати спеціальні контейнери для збору «мокрих» – харчових та зелених – відходів. Із них робитимуть корисний компост, який можна буде використовувати як добриво. Такі станції переробки органіки – абсолютно екологічні та успішно працюють в інших європейських містах».

Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря зазначив:«Станція компостування працюватиме у Львові на вулиці Пластовій, поблизу території майбутнього сміттєпереробного заводу, будівництво якого розпочнеться цього року.
Тут наголос на тому, що органічні відходи, або ж так звана «мокра фракція», – це дуже значна частина, особливо по вазі. І за дослідженнями, які ми маємо у своєму розпорядженні, органіка становить близько 40-45%, залежно від сезонності. Давши собі раду щодо того, що з нею робити, ми, фактично, можемо вирішити питання скорочення проблематики».

Вадим Ноздря також розповів: «Фактично, це буде початок перероблення відходів. Завдяки цьому я вірю, що місто зможе досягти більш привабливих економічних показників, з точки зору економії тих, які на сьогодні витрачаються на мінімізацію проблеми як такої. Місто вже визначилось із локацією, більше того – ЛКП «Зелене місто» для реалізації проекту вже провело декілька тендерів».

Директор комунального підприємства «Зелене місто» також повідомив: «Наші фахівці були на семінарах з компостування, які проводились у Київській області. Там ми домовились про те, щоб на нашому майданчику для компостування перші тестові заїзди робили фахівці, які зможуть порадити, як правильно сформувати рецептуру компостування. Нагадаємо, що ми плануємо потужності цього майданчика на 35 тисяч тонн на рік».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:45 22 вересня 2019 р.

У Львові відкрили «Соціальну комору»

У неділю, 22 вересня, на Левандівці у Львові відкрили «Соціальну комору» від Благодійного Фонду «Анни-Марії».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 318

Останні новини

У Львівській облраді буде позачергова сесія

Блокування торгівлі з окупантами на Львівщині триває

На Львівщині звільнили затриманих блокувальників торгівлі з окупантами

Борчиня зі Львова здобула олімпійську ліцензію

У Львові відбулася урочиста хода людей поважного віку

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу