У Львові клеять на автомобілі порушників правил наліпки «Я паркуюсь як окупант»

15:45 8 квітня 2014 р.


Фото: autonews.autoua.net

Ініціатор цієї акції – журналіст і громадський діяч Олег Радик, раніше відомий як координатор акції «Економічний бойкот регіоналів».

Львівський журналіст і громадський діяч Олег Радик, раніше відомий як координатор акції «Економічний бойкот регіоналів», взявся за місцевих порушників правил паркування. Група «Паркувальний сектор», яку очолює Олег, клеїть на машини порушників наклейку з російським триколором і написом «Я паркуюсь як окупант». 

Використовуючи методи одіозного російського відеопроекту «Стопхам», львівський активіст Олег Радик надрукував 5000 етикеток з написом «Я паркуюсь як окупант». «Більше десяти осіб з «банди «Паркувальний сектор», – повідомляє Олег на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook», здійснили вилазку на підземну стоянку супермаркету «Ашан».

Усім автомобілістам, які порушували правила паркування, клеїли наліпки «Я паркуюсь як окупант» в кольорах прапора Росії. На сьогоднішній день активісти використовували близько 300 наклейок, але відзначають що надрукували 5000 «антиоккупанток» і продовжать свою місію.

Ініціатор акції визнають, що проблем з порушниками правил паркування майже не виникало. Далі цитуємо: «Лише один брутальний спробував качати права. Агресивно питав, чи є у нас дозвіл на обклеювання. Був посланий в міліцію і більше ми його не бачили». Активіст також повідомляє, що наклейки хорошої якості і зняти їх буде складно. Про це повідомляє «Autoua.net».

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу