У Львові клеять на автомобілі порушників правил наліпки «Я паркуюсь як окупант»

15:45 8 квітня 2014 р.


Фото: autonews.autoua.net

Ініціатор цієї акції – журналіст і громадський діяч Олег Радик, раніше відомий як координатор акції «Економічний бойкот регіоналів».

Львівський журналіст і громадський діяч Олег Радик, раніше відомий як координатор акції «Економічний бойкот регіоналів», взявся за місцевих порушників правил паркування. Група «Паркувальний сектор», яку очолює Олег, клеїть на машини порушників наклейку з російським триколором і написом «Я паркуюсь як окупант». 

Використовуючи методи одіозного російського відеопроекту «Стопхам», львівський активіст Олег Радик надрукував 5000 етикеток з написом «Я паркуюсь як окупант». «Більше десяти осіб з «банди «Паркувальний сектор», – повідомляє Олег на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook», здійснили вилазку на підземну стоянку супермаркету «Ашан».

Усім автомобілістам, які порушували правила паркування, клеїли наліпки «Я паркуюсь як окупант» в кольорах прапора Росії. На сьогоднішній день активісти використовували близько 300 наклейок, але відзначають що надрукували 5000 «антиоккупанток» і продовжать свою місію.

Ініціатор акції визнають, що проблем з порушниками правил паркування майже не виникало. Далі цитуємо: «Лише один брутальний спробував качати права. Агресивно питав, чи є у нас дозвіл на обклеювання. Був посланий в міліцію і більше ми його не бачили». Активіст також повідомляє, що наклейки хорошої якості і зняти їх буде складно. Про це повідомляє «Autoua.net».

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу