У Львові хочуть закрити автомийку через нахабні фальсифікації | Новини Львова

У Львові хочуть закрити автомийку через нахабні фальсифікації

13:33 24 липня 2020 р.

  • 0

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення щодо скасування листа (висновку) на експлуатацію мийки автомобілів на вул. А. Лінкольна, 57 без проведення будівельних робіт.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель проводив перевірку та виявив неодноразову фальсифікацію документів підприємцями задля отримання дозволів.

«Сьогоднішнє рішення стосується адреси Лінкольна, 57, де зараз існує мийка автомобілів. Наш відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель проводив перевірку, і виявив цікаві речі як по факту, так і документально. Отже, ця мийка функціонує відповідно до листа управління регулювання забудови, але були певні документи, підкладені для отримання цього висновку. Там є технічний паспорт, який по факту відповідає тому, що зараз є. Але ми підняли реєстраційну справу і побачили, що насправді у такому форматі жодного технічного паспорту немає, відповідно, у міську раду було подано підроблені документи і отриманий висновок, технічні умови для проведення водопостачання. Окрім того, ми побачили, що право власності на будівлю магазину 145 м2, так само було отримано незаконно, тому що колись там був МАФ, який займав земельну ділянку. Обслуговування МАФу, його договір оренди списали під будівництво магазину, подали в обласне ДАБІ та оформили у підсумку. Тут ми бачимо порушення та фальсифікацію на кожному кроці.

Першим кроком пропонується скасувати технічні умови на водопостачання, аби припинити їхню діяльність, а потім подати матеріали у ДБР, яке проводить кримінальне розслідування по цілому ряду споруд тих самих підприємців", — зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості скерування листа до уряду та правоохоронним органам щодо недобросовісних підприємців.

«Мене дивує те, що люди займаються системною підробкою та фальсифікацією документів, але досі перебувають на волі. Я прошу підготувати листа за моїм підписом Міністру внутрішніх справ, генеральному прокурору, керівнику СБУ, що на території міста Львова діє злочинна група, вказати прізвища тих людей, які фальсифікують документи, роблячи це спільно із ДАБІ. Вони не покарані, їм не пред’являється звинувачення. Вони далі вчиняють протиправні дії», — зазначив мер.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Пацієнт розповів про кишенькові тарифи у лікарні швидкої допомоги Львова

Опонентка Лукашенка покинула Білорусь і політичну боротьбу

Запроваджено вікові обмеження для учасників грального бізнесу

На Львівщині двох потерпілих вивільнили з розбитих автівок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу