У Львові хочуть закрити автомийку через нахабні фальсифікації

13:33 24 липня 2020 р.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення щодо скасування листа (висновку) на експлуатацію мийки автомобілів на вул. А. Лінкольна, 57 без проведення будівельних робіт.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель проводив перевірку та виявив неодноразову фальсифікацію документів підприємцями задля отримання дозволів.

«Сьогоднішнє рішення стосується адреси Лінкольна, 57, де зараз існує мийка автомобілів. Наш відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель проводив перевірку, і виявив цікаві речі як по факту, так і документально. Отже, ця мийка функціонує відповідно до листа управління регулювання забудови, але були певні документи, підкладені для отримання цього висновку. Там є технічний паспорт, який по факту відповідає тому, що зараз є. Але ми підняли реєстраційну справу і побачили, що насправді у такому форматі жодного технічного паспорту немає, відповідно, у міську раду було подано підроблені документи і отриманий висновок, технічні умови для проведення водопостачання. Окрім того, ми побачили, що право власності на будівлю магазину 145 м2, так само було отримано незаконно, тому що колись там був МАФ, який займав земельну ділянку. Обслуговування МАФу, його договір оренди списали під будівництво магазину, подали в обласне ДАБІ та оформили у підсумку. Тут ми бачимо порушення та фальсифікацію на кожному кроці.

Першим кроком пропонується скасувати технічні умови на водопостачання, аби припинити їхню діяльність, а потім подати матеріали у ДБР, яке проводить кримінальне розслідування по цілому ряду споруд тих самих підприємців", — зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості скерування листа до уряду та правоохоронним органам щодо недобросовісних підприємців.

«Мене дивує те, що люди займаються системною підробкою та фальсифікацією документів, але досі перебувають на волі. Я прошу підготувати листа за моїм підписом Міністру внутрішніх справ, генеральному прокурору, керівнику СБУ, що на території міста Львова діє злочинна група, вказати прізвища тих людей, які фальсифікують документи, роблячи це спільно із ДАБІ. Вони не покарані, їм не пред’являється звинувачення. Вони далі вчиняють протиправні дії», — зазначив мер.


dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу