У Львові евакуювали з проспекту Свободи три авто, припарковані на смузі для громадського транспорту

18:10 5 листопада 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, у зв’язку з функціонуванням окремої смуги для руху громадського транспорту, посилено роботу евакуаторів на проспекті Свободи.

У прес-службі міської ради повідомили у середу «Щоденному Львову», що сьогодні з проспекту Свободи евакуювали три автомобілі, припарковані на смузі для громадського транспорту. У повідомленні також конкретизують:

«ЛКП «Львівавтодор» інформує водіїв, що, у зв’язку з функціонуванням окремої смуги для руху громадського транспорту, посилено роботу евакуаторів на проспекті Свободи. Відтак, водіїв закликають врахувати це та не паркувати автомобілі у недозволених місцях.  

«Сьогодні з проспекту Свободи ми евакуювали три машин, які були припарковані на окремій смузі для руху громадського транспорту. На сьогодні припаркованих авто там менше, водночас ми і надалі посилено патрулюватимемо цю ділянку дороги. Залишається проблемою, що туди заїжджають машини, які привозять товари в заклади торгівлі.  В таких випадках евакуйовувати авто ми не маємо права», – розповів провідний інженер відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Іван Рибак.

Нагадаємо, на сьогодні у Львов працює три евакуатори. Загалом сьогодні з центральної частини міста на арешт-майданчик було переміщено шість автомобілів – з пр. Свободи, з пл. Катедральної та з пл. Галицької. 

Евакуатор переміщує транспортний засіб, який не правильно припаркований, на штрафний майданчик, що знаходиться за адресою: вул. Конюшинна, 13.

Нагадаємо, на пр. Свободи на ділянці від вул. Городоцької до вул. Гнатюка влаштували окрему смугу для руху громадського транспорту».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу