У Львові евакуатори забирають автівки, які заважають руху транспорту та прибиранню снігу

12:39 12 лютого 2021 р.

Фото до новини

Про це під час засідання виконавчого комітету повідомила заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк. Відтак місто просить мешканців поставитись до цього з розумінням.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Сьогодні місто додатково залучить 6 екіпажів поліції, які працюватимуть по кожному району. Окрім того, працюватимуть евакуатори, які прибиратимуть машини, запарковані у невстановлених місцях, і ті, які заважають прибиранню вулиць від снігу. Прохання, щоб мешканці поставились до цього з розумінням. Також будемо сьогодні закривати для руху невеликі вулички, щоб була можливість їх прибрати. Це стосується Галицького та Сихівського районів», — зазначила Ірина Маруняк.

Окрім того, вона попередила про нагромадження снігу й бурульок на будинках, які можуть становити небезпеку для пішоходів та автівок. Відтак управлінські компанії сьогодні огороджуватимуть небезпечні ділянки та, за змоги, зніматимуть снігові «шапки» й бурулі. Водночас посадовиця закликала мешканців бути обачними і не ходити близько до будинків, а також переходити дорогу лише у спеціально відведених місцях.

Ірина Маруняк подякувала містянам і підприємцям, які дослухались до рекомендацій мерії та організували роботу дистанційно, відзначивши суттєве зменшення кількості приватного транспорту на дорогах, і всім структурам, які цими днями допомагають місту прибиральною технікою.

«Сьогодні набагато менше виїхало автомобілів на дороги. Думаю, що до нас дослухались приватні підприємці та організували для своїх працівників дистанційну роботу. Це дуже полегшує нам прибирання міста, — додала посадовиця. — Сьогодні магістральні дороги прибрані добре, тож зараз більше техніки даємо на внутрішньоквартальні дороги. Сьогодні вночі працювало 147 одиниць техніки. 93 одиниці ми залучили додатково. Вдень також працюватиме додаткова техніка — 65 одиниць, і, звичайно, комунальна техніка — близько 140 одиниць. Хотіла б подякувати приватним структурам, військовим та будівельним компаніям, які надають нам техніку в такий нелегкий час».
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів