У Львові дискутували про будівництво готелю

10:28 4 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулася публічна дискусія щодо питання можливості будівництва готелю на вулиці Дорошенка, 2.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «У приміщенні конференц-холу Львівського туристичного офісу на вулиці Руській, 20 зібрались представники компанії, яка бажає здійснювати будівництво на цій території, представники влади міста та громади, щоб обмінятись думками з цього питання.
Присутні мали змогу висловитись з приводу того, бути чи не бути готелю, що має бути на цьому місті, якщо не готель, який вигляд будівлі був би найбільш оптимальним».

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко зазначив: «Тема нашої зустрічі є дуже важливою, має значний суспільний резонанс, її активно обговорюють у соціальних мережах. Власне йдеться про територію в самісінькому центрі Львова, дві хвилини ходьби від міської Ратуші на вулиці Дорошенка, 2.

Андрій Москаленко також повідомив: «Це не буде єдина така зустріч, їх буде декілька. Бо нам важливо проговорити це питання, зрозуміти усі думки, які є, зрозуміти можливі шляхи розвитку цієї території на вулиці .Дорошенка».

Заступник міського голови також розповів: «Свого часу тут на цій території були дві будівлі, які були зруйновані. Але насправді з того часу ця територія, цей простір дуже змінив свій функціонал – тут є зупинка громадського транспорту, тут є низка закладів громадського харчування тощо. Тому важливо якісно всі ці питання проговорити, щоб мати добрий результат».

«Відтак, архітектор – автор проекту будівництва готелю на вулиці Дорошенка, 2 –презентував свій проект. А далі відбулось обговорення. Наприкінці обговорення Андрій Москаленко наголосив, що усі питання, які виникають у громади, повинні отримати належну і чітку відповідь, і лише в такий спосіб можливо рухатись далі у цьому питанні», – поінформували також у міськраді.

Андрій Москаленко підсумував: «Декілька важливих питань, на які ми не можемо отримати відповіді. Це питання щодо архітектурного конкурсу. Адже всі зійшлись сьогодні на думці, що це необхідна умова. Відтак, ми маємо зрозуміти, що ляже в технічне завдання архітектурного конкурсу. Тому ми маємо ще раз зустрітися і проговорити всі зауваження, які лунали сьогодні».

Заступник міського голови також повідомив: «Друге питання – ми сьогодні почули ряд зауважень, які мають юридичний зміст. Тому ми маємо на ці питання мати чіткі відповіді. Я закцентую ще на кількох важливих аспектах, і дуже прошу, щоб компанія, яка сьогодні презентувала свій проект, до наступної такої публічної зустрічі врахувала ці аспекти. Функціонал першого поверху будівлі. Мусимо розуміти, що там буде розташовано. Дуже важливо прорахувати це питання».

Андрій Москаленко також зауважив: «Питання габаритів. Ми маємо мати чіткий метраж, від якого ми відштовхуємося. Питання транспорту – там є зупинка. Це є важливий транспортний хаб, тут завжди велике скупчення людей, і це теж має бути прораховано, а зупинка має бути закріплена. Тому я пропоную, щоб до наступної зустрічі ці питання були пропрацьовано і ми могли отримати якісну відповідь».

«Минулої п’ятниці на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради було винесено питання щодо будівництва готелю на вулиці Дорошенка, 2. Як тоді наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, теоретично на цьому місці може бути збудована будівля, оскільки колись вона там була. Однак проект повинен бути якісним, щоб будівля вписувалась в ансамбль міста. А також це питання слід пропрацювати з громадою, щоб прийняти найправильніше в цій ситуації рішення», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу