У Львові двом дітям з інвалідністю від Чорнобиля виплатять по 2 тисячі гривень

14:19 26 квітня 2020 р.

Голова ЛОДА Максим Козицький поклав квіти до пам’ятника Героям та жертвам Чорнобиля, що на вулиці Морозній у місті Львові.

Голова ЛОДА Максим Козицький поклав квіти до пам’ятника Героям та жертвам Чорнобиля, що на вулиці Морозній у місті Львові.
Фото: Львівська облдержадміністрація

Сьогодні на адмінбудівлях Львова вивісили синьо-жовті прапори із жалобною стрічкою в пам’ять про трагедію, що сталася 34 роки тому.

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький поклав квіти до пам’ятника Героям та жертвам Чорнобиля, що на вулиці Морозній у місті Львові. А пресслужба ЛОДА нагадала, що у 2019 році Львівською обласною організацією «Союз Чорнобиль України» у Львові за адресою: м. Львів пл. Маланюка, 6 відкрито громадський музей «Чорнобиль пам’ять Львівщини». Після завершення карантинних заходів ЛОДА запросила усіх охочих відвідати кімнату-музей, у якій можна довідатися цікаві історичні факти та безпосередньо поспілкуватися з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Яку матеріальну допомогу обласна влада через 34 роки після катастрофи знайшла в місцевому бюджеті для ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, у повідомленні не зазначено. На сайті Львівської обласної ради про це також немає інформації.

Лише Львівська міська рада сьогодні повідомила, що "з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи" - так сказано у тексті повідомлення, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, а також діти з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС отримають матеріальну допомогу. Цю одноразову грошову виплату передбачено для 1547 осіб. Загальна сума виплат — 3 599 000 грн.

«З міського бюджету одноразову матеріальну допомогу отримають ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї, 2-ї, 3-ї категорій та діти з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС, які мешкають у Львові. Зокрема, у місті проживає 641 ліквідатор аварії 1-ї категорії: їм нададуть по 3000 грн. Також кошти скерують ліквідаторам аварії на ЧАЕС 2-ї категорії, таких у Львові — 768 осіб, а також 3-ї категорії -136 осіб: вони отримають по 2000 та 1000 гривень матеріальної допомоги відповідно. А двом дітям з інвалідністю, яку вони отримали внаслідок аварії на ЧАЕС, місто виплатить по 2000 гривень», — розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Кошти ліквідаторам цієї техногенної катастрофи нададуть у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Сьогодні на адмінбудівлях Львова вивісили синьо-жовті прапори із жалобною стрічкою в пам’ять про трагедію.

Масових поминальних заходів в місті не проводять, у зв’язку з карантинними обмеженнями.

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу