У Львові двом дітям з інвалідністю від Чорнобиля виплатять по 2 тисячі гривень

14:19 26 квітня 2020 р.

  • 0
Голова ЛОДА Максим Козицький поклав квіти до пам’ятника Героям та жертвам Чорнобиля, що на вулиці Морозній у місті Львові.

Голова ЛОДА Максим Козицький поклав квіти до пам’ятника Героям та жертвам Чорнобиля, що на вулиці Морозній у місті Львові.
Фото: Львівська облдержадміністрація

Сьогодні на адмінбудівлях Львова вивісили синьо-жовті прапори із жалобною стрічкою в пам’ять про трагедію, що сталася 34 роки тому.

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький поклав квіти до пам’ятника Героям та жертвам Чорнобиля, що на вулиці Морозній у місті Львові. А пресслужба ЛОДА нагадала, що у 2019 році Львівською обласною організацією «Союз Чорнобиль України» у Львові за адресою: м. Львів пл. Маланюка, 6 відкрито громадський музей «Чорнобиль пам’ять Львівщини». Після завершення карантинних заходів ЛОДА запросила усіх охочих відвідати кімнату-музей, у якій можна довідатися цікаві історичні факти та безпосередньо поспілкуватися з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Яку матеріальну допомогу обласна влада через 34 роки після катастрофи знайшла в місцевому бюджеті для ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, у повідомленні не зазначено. На сайті Львівської обласної ради про це також немає інформації.

Лише Львівська міська рада сьогодні повідомила, що "з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи" - так сказано у тексті повідомлення, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, а також діти з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС отримають матеріальну допомогу. Цю одноразову грошову виплату передбачено для 1547 осіб. Загальна сума виплат — 3 599 000 грн.

«З міського бюджету одноразову матеріальну допомогу отримають ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї, 2-ї, 3-ї категорій та діти з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС, які мешкають у Львові. Зокрема, у місті проживає 641 ліквідатор аварії 1-ї категорії: їм нададуть по 3000 грн. Також кошти скерують ліквідаторам аварії на ЧАЕС 2-ї категорії, таких у Львові — 768 осіб, а також 3-ї категорії -136 осіб: вони отримають по 2000 та 1000 гривень матеріальної допомоги відповідно. А двом дітям з інвалідністю, яку вони отримали внаслідок аварії на ЧАЕС, місто виплатить по 2000 гривень», — розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Кошти ліквідаторам цієї техногенної катастрофи нададуть у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Сьогодні на адмінбудівлях Львова вивісили синьо-жовті прапори із жалобною стрічкою в пам’ять про трагедію.

Масових поминальних заходів в місті не проводять, у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Коментарі(0)

До теми

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

16:05 24 травня 2020 р.

На Львівщині - смертельне ДТП: загинуло 4-ро людей, ще 4-ро отримали тілесні ушкодження

Сьогодні, 24 травня близько 11.30, до поліції надійшла інформація про те, що на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Тухолька Сколівського району сталась дорожньо-транспортна пригода.

Рубрика: Ситуації

13:56 24 травня 2020 р.

У Ґендерну медіашколу запрошують журналістів/журналісток

Волинський прес-клуб, Ґендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують журналістів/журналісток регіональних медіа до участі в IV Ґендерній медіашколі, яка відбудеться в першій половині червня у форматі онлайн.

Рубрика: Ситуації