У Львові допомагають грошима 500 дітям, чиї батьки ухиляються від сплати аліментів

16:40 8 листопада 2013 р.


Фото: tsn.ua

Про це повідомляє сьогодні, 8 листопада, прес-служба міської ради.

За її інформацією, у Львові виплачують тимчасову державну допомогу 500 дітям, чиї батьки ухиляються від сплати аліментів. Принагідно Управління соціального захисту Львівської міської ради нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 р. №189 затверджено Порядок призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме. 

Відтак тимчасова допомога призначається:

якщо рішення суду про стягнення аліментів з одного з батьків не виконується у зв’язку з ухиленням від сплати аліментів або відсутністю в боржника коштів та іншого майна, на які за законом може бути звернено стягнення;

якщо один з батьків перебуває під арештом, слідством, на примусовому лікуванні, в місцях позбавлення волі, його визнано в установленому порядку недієздатним, або він перебуває на строковій військовій службі;

якщо місце проживання (перебування) одного з батьків не встановлено.

Тимчасова державна допомога призначається на кожну дитину до досягнення нею 18-річного віку. Тимчасова державна допомога призначається в розмірі 30% прожиткового мінімуму, встановленого законом для дитини відповідного віку. Водночас тимчасова державна допомога не призначається на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням та які перебувають на повному державному утриманні.

Якщо ж розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, менший від мінімального розміру аліментів на одну дитину, то сума тимчасової державної допомоги визначається як різниця між розміром призначених судом аліментів та сумою, що становить 30% прожиткового мінімуму, встановленого законом для дитини відповідного віку. 

Для призначення тимчасової державної допомоги подаються такі документи:

паспорт заявника;

копія свідоцтва про народження дитини;

довідка про реєстрацію місця проживання дитини та заявника.

Утім, Управління соціального захисту Львівської міської ради додає, що, залежно від підстав, на яких призначається тимчасова допомога, може виникнути потреба у додаткових документах. 

Як повідомляв «ЩЛ», у жовтні Львівщина отримала 27 млн. грн для надання допомоги дітям, які її потребують, а також 974,4 тисячі грн. для сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу