У Львові до початку опалювального сезону – десятки жертв чадного газу, "Львівгаз" "рятує" відімкненнями

23:12 24 вересня 2013 р.

За минулий тиждень у Львові зафіксовано три факти отруєння чадним газом, постраждало троє дітей. Загалом за цей рік вже трапився 31 випадок, постраждало 64 людини, з них 26 дітей. Було також і два смертельних випадки від отруєння чадним газом, наголосив Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР..

Але порівняно з аналогічним періодом минулого  року ситуація суттєво покращилась, приблизно на 20%. Торік за цей період було 56 випадків, з них постраждалих було 86: 21 дитина і 8 смертей, - повідомив Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

«Перш за все, ми працюємо і намагаємося вберегти людей від нещасного випадку. Торік ми відімкнули 2 тис. газових приладів, які самовільно встановили, цьогоріч таких прикладів вже півтори тисячі. За відсутність тяги торік було припинено подачу газу до 540 абонентів, в цьому році таких є 520. Несправного обладнання торік було 550 приладів, в цьому році вже є 700 приладів», - розповів Павло Сербан, начальник газового господарства м. Львова ПАТ «Львівгаз». 


dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу