У Львові до 25 квітня не подаватимуть гарячу воду в 10 будинків

15:15 23 квітня 2014 р.


Фото: vpoltave.pl.ua

Як пояснили в ЛМКП «Львівтеплоенерго» – через будівництво нової теплової мережі на вулиці Луганській.

Як повідомили сьогодні, 23 квітня, прес-службі міської ради в ЛМКП «Львівтеплоенерго», через роботи з будівництва нової теплової мережі на вулиці Луганській до 25 квітня призупинено подачу гарячої води до десяти житлових будинків. Зокрема припинено подачу гарячої води до житлових будинків на вулицях Карбишева, 8, Листопадній, 11, Листопадній, 16, Угорській, 7, 9, 21 та 21а, Дунайській, 6, Раковського, 10, на проспекті Ч.Калини, 7 та 7а, а також до Львівської обласної дитячої спеціалізованої лікарні на вул. Дністерська, 27 та 8-ї комунальної клінічної лікарні на вул. Навроцького, 23.

Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт, а аткож конкретизує:

«Роботи з прокладання нової тепломережі на вул. Луганській розпочалися 11 листопада 2013 р. Загальна довжина труби, яку необхідно прокласти – 1 776 м.

Труби прокладають попередньо ізольовані. Діаметр труби 530х710.

На даний час прокладено 647 метрів. Роботи проводить спеціалізовано ремонтно-будівельний цех ЛМКП «Львівтеплоенерго» без залучення підрядних організацій та за кошти комунального підприємства.

Необхідність прокладання нової тепломережі викликана тим, що стара, в цей час діюча тепломережа, яка була прокладена з 1974 року по 1978-й, вичерпала термін експлуатації.  Стара тепломережа виконана зі спіральношовної труби.

Такі труби, здебільшого, використовували на подачу холодної води, адже спірально шовна труба не відповідає вимогам ГОСТ (ДСТУ) стосовно прокладання теплових мереж. Це, своєю чергою, призводить до частих поривів на тепломережах, прокладених такою трубою, внаслідок теплового розширення під час опалювального сезону

 А ліквідовувати пориви на даній тепломережі було вкрай складно, оскільки над нею проходить високовольтна електролінія. Тому нову тепломережу прокладають прямими попередньо ізольованими трубами і за новою схемою.

Вартість робіт, згідно з розробленим проектом – 9 млн. 770 тис. грн. без ПДВ.

dailylviv.com

До теми

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 листопада 2020 р.

У Львові презентували всеукраїнську громадську організацію, яка створить Палату експертів

Громадська організація, яка об’єднує аграріїв, підприємців та профспілки, - «Конгрес українських громад «Заради майбутнього» представляє інтереси понад 5,5 млн українських громадян. А найближчим часом до неї планують долучити інші громадські об’єднання, зокрема лікарські та наукові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу