У Львові до 1 червня карантин не послаблюватимуть, — рішення міської комісії ТЕБ і НС | Новини Львова

У Львові до 1 червня карантин не послаблюватимуть, — рішення міської комісії ТЕБ і НС

17:13 29 травня 2020 р.

  • 2

Футбольний матчу Прем'єр-ліги між командами ФК «Карпати» і ФК «Маріуполь» на стадіоні «Україна» 31 травня відбудеться без присутності глядачів - тільки футболісти, тренери, арбітри і обслуговуючий персонал.

Сьогодні відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, яка, враховуючи рішення обласної комісії ТЕБ та НС, постановила не послаблювати у Львові карантинних обмежень до 1 червня. Наступне засідання міської комісії ТЕБ і НС відбудеться у понеділок, на якому буде прийняте рішення, опираючись на показники захворюваності.

«Сьогодні на комісії ми розглянули протокол, який був прийнятий сьогодні на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Мова йде про продовження карантину до 1 червня. Відтак поки послаблення карантину не буде відбуватися. Наступне засідання міської комісії ТЕБ і НС відбудеться у понеділок, на якому будемо приймати відповідне рішення, опираючись на ті показники захворюваності, які в нас будуть на вихідних. Також на засіданні комісії було затверджено ряд протоколів. В першу чергу це стосується протоколів проведення екскурсій. Також ми дали дозвіл на роботу і затвердили протокол для коворкінгових зон в офісних приміщеннях та туристичних агенцій.

На комісії погодили проведення футбольного матчу Української Прем'єр ліги між командами ФК «Карпати» і ФК «Маріуполь» на стадіоні «Україна», який відбудеться 31 травня із дотриманням відповідного протоколу.

Ми прийняли рішення про відновлення роботи закладу харчування на вул. Крива Липа, 6. Раніше ми його закрили, але керівництво скерувало до нас звернення та пообіцяли дотримуватись усіх правил і протоколів.

Окрім того, ми виділили кошти в сумі 4,5 млн грн з резервного фонду для придбання засобів індивідуального захисту, медикаментів, дезінфікуючих та медичних виробів для закладів охорони здоров’я міста", — розповіла очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна.

Враховуючи рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 29.05.2020, протокол № 21, міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

Продовжити карантині заходи до 01.06.2020 включно.

Дозволити:

Проведення екскурсій за окремим протоколом

Функціонування коворкінгу за окремим протоколом

Діяльність туристичних компаній за окремим протоколом

Діяльність закладів громадського харчування в торгово-розважальних центрах лише в частині обслуговування на виніс з реалізації безалкогольних напоїв (кава, чай тощо) у відповідності до окремого протоколу

Діяльність музеїв, які мають можливість проводити діяльність під відкритим небом (зокрема на території саду, двору та парку) у відповідності до окремого протоколу

Відновити діяльність закладу громадського харчування ТзОВ «Пивний бар «Золотий Колос» на вул. проїзд Крива Липа, 6 виключно в межах літнього майданчика у відповідності до окремого протоколу

Погодити проведення футбольного матчу Української Прем'єр-ліги між командами ФК «Карпати» і ФК «Маріуполь» на стадіоні «Україна» 31.05.2020 без присутності глядачів (тільки футболісти, тренери, арбітри і обслуговуючий персонал)

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Коментарі(2)

Моця

12:00 01 червня 2020 р.

Відповісти

Садового на вила!!!За те що не відкриває дитини.садків і не відновлює роботу громадського транспорту

Моця

12:00 01 червня 2020 р.

Відповісти

Садового на вила!!!За те що не відкриває дитини.садків і не відновлює роботу громадського транспорту

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу