У Львові дезінформували про «замінування» аеропорту й трьох торгових центрів

10:00 11 вересня 2014 р.


Фото: comments.ua

Як повідомили в четвер у департаменті з питань цивільного захисту облдержадміністрації, зараз проводяться заходи з встановлення осіб, які надала фальшиві повідомлення.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації зокрема повідомили сьогодні, 11 вересня:

«10 вересня о 12.18 невідома особа на телефон адміністрації ТЦ «Магнус», м. Львів, вул. Шпитальна, 1 (Шевченківський район) повідомила про замінування будівлі торгового центру. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій...» у складі 30 осіб та 9 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Із торгового центру виведено на безпечну відстань близько 150 осіб відвідувачів та персоналу ТЦ «Магнус». Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгового центру та прилеглої території.

О 16.50 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування»;

«10 вересня о 12.26 невідома особа на телефон довідкового бюро міських кас аеропорту Львів ( вул. Гнатюка, 20)  повідомила про замінування ДП Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького (вул. Любінська, 168, Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій...» у складі 80 осіб та 15 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб.

Із приміщення аеропорту виведено на безпечну відстань 170 осіб (100 пасажирів та 70 працівників аеропорту). З метою виявлення вибухового пристрою спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено проведено обстеження будівель та прилеглої території  ДП Міжнародного аеропорту «Львів».

О 13.40 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Затримки авіарейсів не було. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування»;

«10 вересня о 12.36 невідома особа на телефон чергового ГУ МВСУ у м. Львові ( тел. 102)  повідомила про замінування будівлі торгового центру «Марк», м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95 (Франківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій...» у складі 35 особи та 9 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Із торгового центру виведено на безпечну відстань близько 90 осіб відвідувачів та персоналу ТЦ «Марк». Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгового центру та прилеглої території.

О 15.00 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування»;

«10 вересня о 12.48 невідома особа на телефон чергового ГУ МВСУ у м. Львові ( тел. 102)  повідомила про замінування будівлі торгового центру «Іскра», м. Львів, вул. Сихівська, 16 (Сихівський район) Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій...» у складі 39 осіб та 9 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Із торгового центру виведено на безпечну відстань близько 890 осіб відвідувачів та персоналу ТЦ «Іскра».

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгового центру та прилеглої території. О 18.10 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування».

dailylviv.com

До теми

19:31 2 березня 2021 р.

ДТП з Дубінським: нардеп в'їхав в авто головного інспектора ДФС Львівщини

Учора зранку, 1 березня, у місті Стрий Львівської області нардеп Олександр Дубінський, керуючи автомобілем Toyota Land Cruiser (держномер АА9955ХМ), виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з автомобілем Jeep Compass.

Рубрика: Ситуації

13:26 2 березня 2021 р.

У Львівській МТГ ловитимуть безпритульних собак

У ЛКП «Лев» зазначають, що бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу