У Львові демонтували 5 відкритих літніх майданчиків. Перелік

13:57 28 липня 2021 р.

Фото до новини

Працівники КП «Адміністративно-технічного управління» з початку сезону демонтували у Львові 5 незаконно встановлених відкритих літніх майданчиків. Цього тижня планують демонтувати ще 2.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Зокрема, відкриті літні майданчики демонтували на вул. Кульпарківській, 174, Залізничній, 21, та три майданчики на вул. Чернівецькій.

«Демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано. У разі виявлення такого майданчика, власнику скеровується вимога добровільно його демонтувати. Якщо підприємець не здійснює цього, то конструкцію демонтують примусово», - наголошують в КП «Адміністративно-технічне управління».

Довідка

КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює демонтаж відкритих літніх майданчиків відповідно до ухвали Львівської міської ради №1024 від 15.09.2016р. «Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 р. №2452 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності».

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів