У Львові через пожежу в кухні ледь не загинула стара жінка
09:18 21 лютого 2025 р.
Подія сталася на вул. В. Великого.
Про це інформує ГУ ДСНС Львівщини, пише DailyLviv.com.
20 лютого о 14:41 надійшло повідомлення про пожежу у Львові на вул. В. Великого. Згорання виникло на кухні в одній з квартир на другому поверсі багатоповерхівки.
Пожежа спричинила сильне задимлення. Вогнеборці включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору і розпочали ліквідацію займання та порятунку людей.
У квартирі, де виникла пожежа перебувала власниця, 1947 року народження, яку вогнеборці вивели на свіже повітря та передали медикам. Жінку, з попереднім діагнозом отруєння продуктами горіння, в стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в медичний заклад Львова.
Читайте також: Біля Львова - масштабна пожежа у складській будівлі
Водночас з метою гарантування безпеки, на вулицю було виведено 4 мешканців будинку.
Вогнеборці оперативно локалізували займання, тож о 14:56 пожежа була ліквідована. Однак, згоріли речі домашнього вжитку на площі 3 кв.м.
До ліквідації пожежі залучили 10 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки.
Причини та обставини пожежі встановлюють фахівці.
До теми:
У Львові вибухнув двоконтурний газовий котел. Господарі будинку госпіталізовані
Нічна пожежа у цегляному будинку у Львові (відео)
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook