У Львові через потепління призупиняють подачу опалення (відео)

09:30 4 листопада 2014 р.


Фото: ua-ekonomist.com

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, відсьогодні подачу опалення у місті призупиняють.

У прес-службі ЛМР повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що, у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, відсьогодні подачу опалення у містіпризупиняють. У повідомленні також конкретизують:

«Відповідно до розпорядження №381 «Про призупинення подачі теплоносія для опалення», теплопостачальні підприємства від сьогодні призупиняють споживачам подачу теплоносія для опалення. Таке рішення прийнято, зважаючи на зростання температури повітря, з метою економії енергоносіїв. 

У той же час, опалення закладів освіти, охорони здоров’я та культури буде здійснюватись на підставі звернень керівників закладів. Також теплопостачальні підприємства мають проводити щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря для відновлення опалення споживачам відповідно до температурного графіка подачі теплоносія. 

«Нічого доброго наш східний сусід для нас у цьому плані не робить. Зараз перед нами стоїть питання економії коштів, адже кожен спалений кубометр газу – це навантаження на сімейний бюджет», – зазначив перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

«Минулого опалювального сезону, який розпочався 1 жовтня 2013 р., впродовж осені ми три рази повністю відключали подачу опалення, у зв’язку з підвищенням температури. Цього року ми також готові повністю призупинити подачу опалення і відновити його, коли температура понизиться.  Призупинення подачі опалення дозволить нам уникнути нераціонального споживання газу, а отже економи газ і, відповідно, економити кошти наших споживачів. Адже з 1 липня 2014 року зросли тарифи на тепло», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу