У Львові були зірвані сутичкою громадські слухання щодо вартості проїзду в міському автотранспорті (відео)

21:15 2 квітня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, в АТП-1 хочуть, щоб тариф на проїзд складав 4 грн, а в ТзОВ «Фіакр» вважають, що вартість проїзду мала б складати 6,01 грн.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 2 квітня, «Щоденному Львову»:

«Громадські слухання щодо встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті були зірвані: у залі виникла сутичка між учасниками і головуючий зупинив слухання.  Виступити встигли доповідачі – начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, начальник відділу економіки, планування, ціноутворення та житлової політики Ольга Посипанко та голова Львівського осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників» Іван Велійка.

Також виступили директор ЛК АТП-1 Михайло Сидорович, представники громади.  Як зазначив під час виступу начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, ситуація у сфері транспортних перевезень є складною і потребує кардинальних рішень.  Він також заявив:

«Рішення щодо обмеження пільгового проїзду було вимушеним. Приймали його тоді, коли понад 200 автобусів не виходили на маршрути.

Зараз ми маємо визначити, як буде працювати громадський транспорт, в якому режимі і за якою ціною. Ціни на паливно-мастильні матеріали виросли за короткий термін, це вдарило по перевізниках. Ситуація складна, бо може зупинитися громадський транспорт».

Як наголосила начальник відділу економіки, планування, ціноутворення та житлової політики Ольга Посипанко, місто на громадських слуханнях пропонує громаді визначитися щодо тарифу на перевезення.  Водночас, окремі перевізники представили свої розрахунки тарифу на проїзд у міських автобусах.

Так, для ЛК АТП-1 при рентабельності 0% тариф на проїзд мав би складати 4 грн. За розрахунками ТзОВ «Фіакр» вартість проїзду при рентабельності 15% мала б складати 6,01 грн. Зокрема, директор ЛК АТП №1 Михайло Сидорович зазначив:

«Багато політичних сил завжди хочуть нас розділити. Перевізники по один бік, ті, хто їздять, клієнтів, наших громадян – по другий бік.

У ситуації, коли ми розділимо нашу громаду на кращих, гірших, ми призведемо до конфлікту. Сьогодні дуже складна ситуація не тільки у сфері перевезень, а й в цілому у державі. 

Зрозумійте ситуацію перевізника не того, який хотів би багато заробити, а того, який би хотів не зупинитись. Сьогодні є конкретні підстави технічного стану транспортних засобів, фінансового стану перевізника просто зупинитись».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу