У Львові будуть проблеми з водопостачанням

17:45 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

У зв'язку з переключенням новозбудованої ділянки водопроводу на вулиці Стрийській, завтра, у вівторок, 1 жовтня, з 9.00 до 19.00 призупинять водопостачання у Франківському районі Львова.

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, водопостачання будуть позбавлені вулиця Сокільницька й будинки №№150-338) на вулиці Стрийській. Відтак, «Львівводоканал» просить створити необхідний запас води.

Як інформував «Щоденний Львів», водопостачання будуть позбавлені також вулиці Базарна, Балабана, Під Дубом, Хімічна, Бальзака, Єрошенка (спорткомплекс), Клепарівська, Батуринська, Грекова, Ветеранів, Водна, Броварна, Крехівська, Леонтовича, Рапопорта, Кучера, Хорватська, Золота, Єрошенка, Пстрака, Кортумівка та Джерельна й будинки №№2-62 та №№1-5 на вулиці Шевченка.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:48 26 лютого 2020 р.

На Львівщині розпочнеться «Велике будівництво»

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та замовниками будівництва щодо стану реалізації урядової програми «Велике будівництво».

Рубрика: Ситуації