У Львові будуть майданчики з сенсорним садом і тренажерами для собак

10:29 20 липня 2020 р.

Фото до новини

У Львові розпочали роботи з облаштування тренувально-вигульного майданчика для собак на вулиці Промисловій, поряд з ЛКП «Лев».

Про це Щоденний Львів поінформували в пресслужбі ЛМР.

«Попередньо початок робіт було заплановано на березень, однак карантин, спричинений пандемією Covid-19, вніс свої корективи. Проте, як запевняє підрядна організація — роботи будуть виконані якісно та вчасно, і вже незабаром чотирилапі отримають територію для прогулянок, тренувань та ігор.

Основна мета цього майданчика — щоб наші підопічні та чотирилапі мешканці цього району мали безпечне місце для вигулу, а також можливість активно проводити дозвілля.

Віримо, що майданчик з сенсорним садом також сприятиме зниженню стресу у собак, що потрапляють до нас з вулиці, а потенційним господарям буде ще легше обирати собі друга сім'ї, маючи можливість провести час разом у такому прекрасному місці", — зазначають у ЛКП «Лев».

Майданчик буде умовно поділено на дві частини:

    зліва — спортивна зона зі спеціальними тренажерами, заняття на яких сприятимуть соціалізації собак;
    справа — сенсорний сад для собак зі спеціальними рослинами, що зніматимуть стрес у чотирилапих, спеціальним мощенням та затишними «купе» для спілкування з потенційними господарями.

Також тривають роботи з влаштування тренувально-вигульного майданчика площею 1928,34 кв2 на території парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Майданчик буде поділено на частини:

    секцію для великих порід;
    секцію для малих порід та цуценят.

Частиною проекту є облаштування території тренажерами для спортивних занять із собаками як великих, так і малих порід. В обох секціях, для зручності господарів чотирилапих, будуть облаштовані доріжки, встановлені лавочки, а також станції для прибирання за собаками, комплекти інформаційних таблиць з правилами, яких необхідно дотримуватись на території майданчика.

Нагадаємо, що відповідно до Програми створення інфраструктури для належного вигулу собак у Львові на 2019−2023 роки передбачається облаштування 97 об'єктів для вигулу собак: з них 27 майданчиків для вигулу собак, на яких власники зможуть вигулювати своїх улюбленців без повідка, 21 закритий тренувально-вигульний майданчик зі спортивним обладнанням та 49 прогулянкових маршрутів.

Проект реалізовують спільно з Dog-Friendly City

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів