У Львові буде ще один сквер

16:32 10 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді запевнили, що не мають наміру змінювати межі психіатричної лікарні на вулиці Кульпарківській, а лише формують земельну ділянку, яка не задіяна для потреб лікарні, і надає їй статус скверу.

Про це повідомили в середу, 10 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Адже ще 2017 року Львівська обласна рада звернулася до Львівської міської ради з проханням закріпити за обласною психіатричною лікарнею земельну ділянку в розмірі 18 га, а не 20 га, що й було зроблено».

Керівник управління земельних ресурсів ЛМР Ельвіра Колос зазначила: «У 1992 році виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про передачу 21,8 га землі для обслуговування Львівської обласної психіатричній лікарні  на вулиці Кульпарківській, 95. Відповідно, на підставі цього рішення, був зареєстрований, згідно з чинним земельним законодавством, державний акт на право постійного користування, і психіатрична лікарня користувалася цією земельною ділянкою».

Ельвіра Колос  також розповіла: «В подальшому через певні обставини, частина споруд була відчужена іншим юридичним, фізичним особам, тобто в процесі діяльності психіатричної лікарні площа коригувалася в бік зменшення. На сьогодні у нас існує ситуація, коли за Львівською психіатричною лікарнею, яка вже перереєстрована в іншу юридичну особу, облікується площа земельної ділянки 20,83 га. Це, за даними державного земельного кадастру, відповідно до державної статистичної звітності».

Керівник управління земельних ресурсів ЛМР також поінформувала: «У 2017 році Львівська обласна рада звернулася до нас із заявою про надання їм дозволу на виготовлення проекту відведення для закріплення земельної ділянки площею 18,1024 га для обслуговування будівель Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні. Відтак, була прийнята відповідна ухвала за №2121 від 8 червня 2017 року. Після цього була прийнята ухвала №2199 про створення на частині земельної ділянки площею 5 469 квадратних метрів скверу».

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу