У Львові буде притулок для тварин, - мерія | Новини Львова

У Львові буде притулок для тварин, - мерія

12:53 15 липня 2020 р.

  • 0

У Львові буде притулок для тварин. Мерія вже має певні напрацювання у цьому напрямку. Зокрема, вже є виготовлений проект, який, утім, потребує корегування.

Про це Щоденний Львів інформує пресслужба ЛМР.

Оновлений проект передбачитиме центр кремації тварин, сучасну ветеринарну клініку з грумінг-салоном та перетримкою тварин, тренувально-вигульний майданчик для собак, а також центр адопції та продовженої перетримки безпритульних тварин. Про це розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

«У 2014 році був зроблений проект на замовлення органів місцевого самоврядування щодо будівництва притулку для тварин на вул. Шевченка. Вартість того проекту на той момент складала 170 млн грн. Зараз цей проект потрібно корегувати. Орієнтовна кошторисна вартість на сьогоднішній день буде складати 200 млн грн.

Ми планували, що в цьому притулку будуть місця для 600 тварин — для 400 собак і 200 для котів. І, власне, там вони будуть утримуватися для того, щоб бути доглянутими, вакцинованими та здоровими. Наразі цей проект потрібно корегувати, тому що від 2014 року пройшов певний період часу і потрібна корекція.

Ми плануємо, що, під час корегування, у проект ми внесемо певні зміни. Зокрема, має бути запроектовано дуже якісну і добру ветеринарну клініку, аналогів якої ще немає в Україні. Також мають бути запроектовані хороші вигульні майданчики і майданчики для дресирування. До того ж, варто запроектувати й такий етап робіт, як догляд за тваринами, наприклад, передбачити такі послуги, як стрижка. Тому, ми зараз говоримо про те, що притулок у Львові має бути, але його проект потрібно відкорегувати. Ми це робитимемо, аби він був кращим, досконалішим та сучаснішим, ніж він був запроектований в 2014 році", — зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відтак, ЛКП «Лев» планує відкоригувати проектну документацію та розпочати забудову ділянки, відповідно до черг будівництва. Першочергово буде побудовано:

    -центр кремації тварин, адже питання культурної та екологічної утилізації трупів домашніх тварин до сьогодні не вирішене;
    -сучасну ветеринарну клініку з грумінг-салоном та перетримкою тварин (в районі Рясне та Рясне-2 такого закладу немає);
    -тренувально-вигульний майданчик для собак із виставковим полем, якого немає у Львові;
    -центр адопції та продовженої перетримки безпритульних тварин з ЛКП «Лев».dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 3 серпня 2020 р.

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Цього тижня у Німеччині можуть запровадити обов'язкове тестування на коронавірус для всіх мандрівників, які повертаються з країн з підвищеним ризиком зараження. Про це у понеділок, 3 серпня, оголосив міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn).

Рубрика: Ситуації

20:55 3 серпня 2020 р.

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Про це на засіданні «Хаотична забудова у Львові: як цивілізовано вирішити цю проблему?», що відбулося у Львівському пресклубі, повідомив Юрій Романчук, юрист, заступник голови ГО “Закон та порядок”, координатор партії “Голос” у Галицькому районі Львова.

Рубрика: Ситуації

15:24 3 серпня 2020 р.

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області та управлінням патрульної поліції у Львівській області провели ряд заходів державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Посольство України в Польщі пояснило, хто не має проходити 14-денну самоізоляцію при в'їзді в Україну

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу