У Львові буде «Прозорий офіс»

18:00 13 липня 2018 р.


Фото: depo.ua

У п’ятницю, на сесії ЛМР прийняли ухвалу «Про передачу з власності територіальної громади Львова у державну власність основних засобів для створення центру надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру у форматі «Прозорий офіс» на вулиці Костя Левицького, 67».

Про це повідомили в п’ятницю, 13 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як пояснили в управлінні соціального захисту ЛМР, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України № 736-р від 11 жовтня 2017 року, в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові реалізують пілотні проекти щодо створення центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс». Метою проекту є створення Центру для запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики шляхом об’єднання в одному будинку двох органів виконавчої влади, які надають соціальні послуги. У Львові це Личаківський відділ соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради та Личаківський відділ обслуговування громадян у Львові (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області».

«Пілотний проект Реалізують на базі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради на вулиці Костя Левицького, 67. В рамках реалізації проекту проведено реконструкцію приміщень на вулиці Костя Левицького, 67», – поінформували також у міськраді.

«Личаківський відділ соціального захисту та Личаківський відділ обслуговування громадян у Львові (сервісний центр) подали в міністерство соціальної політики України спільну потребу в обладнанні, що необхідне для створення Центру. У червні 2018 року міністерством соціальної політики України передано Личаківському відділу соціального захисту обладнання для Центру, в тому числі що використовуватиме Личаківський відділ обслуговування громадян в  Львові (сервісний центр)», – розповіли також у міськраді.

«Відтак, виникла необхідність передачі частини обладнання у власність Личаківському відділу обслуговування громадян у мЛьвові (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області. Однак, оскільки Личаківський відділ обслуговування громадян у Львові (сервісний центр) не є юридичною особою, це обладнання передають у власність Головному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу