У Львові буде «похорон» довіри до правоохоронців

16:15 9 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 654


Фото: varta1.com.ua

У п’ятницю, 11 жовтня, у Львові відбудеться протестна акція проти очільника Нацполіції Львівщини.

Про це повідомили в середу, 9 жовтня, на порталі оперативних новин «Varta1» , де також розповіли: «Театралізована акція протесту з траурними заходами, під час якої громада Львівщини з оркестром прощатиметься з довірою та репутацією правоохоронних органів, які Василь Віконський своїми діями «вбив», розпочнеться під стінами ГУ Нацполіції у Львівській області, після  чого процесія вирушить до Прокуратури Львівщини, через ЛМР та ЛОДА, а на завершення учасники акції передадуть «повітряне звернення» до Президента України». Початок – о 10:00, Львів, площа Генерала Григоренка, 3»

«Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини запрошуємо долучитись усю громаду Львівщини, зокрема – ветеранів правоохоронних органів та тих, хто коли-небудь зіштовхувався з свавіллям, незаконними діями та правопорушеннями поліції. Василя Віконського звинувачують у силовому розгоні протестувальників на залізничній колії в Соснівці», – поінформували також на порталі оперативних новин.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 21 жовтня 2019 р.

Переключення водогону позбавить водопостачання частину львів’ян

У зв'язку з переключенням новозбудованої ділянки водопроводу на вулиці Грядковій, у вівторок, 22 жовтня, з 9.00 до 17.00 призупинять подачу води в частину Личаківського району.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 453