У Львові буде пішохідною ще одна вулиця

14:00 25 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На вулиці Руданського у Львові розпочали її капітальний ремонт.

Про це повідомили в четвер, 25 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Роботи виконує ТзОВ «Будкомінвестиція» на замовлення Галицької районної адміністрації. Вартість робіт згідно договору – три мільйони гривень. Після завершення робіт вулиця буде повністю пішохідною».

Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Віктор Дубиняк зазначив: «Капітальний ремонт вулиці Руданського був одним з пріоритетних на цей рік. Роботи здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова. Замовником робіт є наша адміністрація, проект виготовило ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Віктор Дубиняк додав: «Проектом передбачено влаштування пішохідної зони з можливістю проїзду, покриттів з дрібнозернистих фігурних елементів мощення й паркувальних обмежувальних стовпців, а також встановлення світильників з люмінесцентними або ртутними лампами й зі світлодіодними лампами та влаштування газонів. Роботи плануємо завершити до кінця року».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу