У Львові буде майданчик для збору будівельних відходів

16:20 27 липня 2018 р.


Фото: google.com.ua

У п’ятницю, 27 липня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про запровадження пілотного проекту з організації майданчика для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів у Львові».

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Майданчик для збору будівельних відходів організують на території ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» на вулиці Жовківській, 18 терміном на три місяці. Після аналізу роботи майданчика, такі місця для збору будівельних відходів планують організувати у кожному районі Львова.

Керівник департаменту з питань поводження з відходами ЛИР Сергій Сало розповів на засіданні виконкому: «Пропонуємо організувати майданчик для прийому великогабаритних і дрібних будівельних відходів за адресою вулиці Жовківській, 18, на території ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс». Це пілотний проект. Упродовж трьох місяців, на безоплатній основі, буде здійснюватися приймання від мешканців дерев’яних відходів, меблів, побутової техніки, шин, вживаного одягу, полімерів, скла, паперу, металу. Цей перелік плануємо збільшувати».

Сергій Сало доповнив: «Далі укладатимуться договори з підприємствами, які займаються переробкою таких відходів, і здійснюватиметься їх повторне використання або ж утилізація. Організація такого майданчика спрямована на те, щоб такі відходи не потрапляли в контейнерні майданчики та загалом – зменшити кількість відходів у Львові. Майданчик розпочне роботу з наступного тижня. За результатами роботи цього майданчика, планують відкрити такі ж – у кожному районі міста».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу