У Львові бракує більше сотні міліціонерів (відео)

23:59 9 квітня 2015 р.

У Львові зареєстровано 22 громадських формування, які займаються охороною порядку.

Про це cьогодні, 9 квітня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив заступник начальника ЛМУ ГУМВС України у Львівській області Володимир Гевко.

Начальник Львівського міського управляння ГУМВС України у Львівській області Павло Гарасим наголосив, що ці формування активно співпрацюють з міліцією. На окремі виклики вони виїжджають разом. Є низка громадських формувань, які мають свою форму. Але затримувати злочинців і застосовувати зброю.громадські активісти не мають права.

За словами Павла Гарасима, громадські активісти, зазвичай, не виявляють бажання служити в міліції. Якщо за штатним розписом передбачено 400 співробітників патрульно-постової служби у Львові, то наразі є лише 290, повідомив Павло Гарасим.

Він наголосив, що громадські організації займаються патрулюванням міста Львова у вільний від основної роботи час.

Головна причина, чому громадські активісти не бажають ставати професійними міліціонерами, є низька оплата їхньої праці, вважає голова ГФ «Рабів до раю не пускають».Іван Спринський. 
«Більшість учасників громадських формувань мають трохи вищий за середній рівень забезпеченості. І буде брехнею сказати, що за 2 200 гривень я зможу собі дозволити існувати разом з родиною. Тим, хто живе в таких обставинах і залишається вірним державі, - честь і хвала», – сказав Іван Спринський.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу