У «Львівводоканалі» застерегли любителів екстремальних розваг

13:30 5 листопада 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: leopolis.news

Любителі екстремальних розваг у каналізаційному колекторі Полтви наражаються на серйозну небезпеку.

Про це, як повідомили у вівторок, 5 листопада, у Львівській міськраді, розповіли у «Львівводоканалі», де також поінформували: «Упродовж останнього місяця почастішали випадки самовільного проникнення громадян у каналізаційний колектор Полтви, та зросла кількість публікацій в соціальних мережах з пропозицією здійснити «дослідження колектора». Відтак, «Львівводоканал» офіційно попереджає, що каналізаційні мережі, відповідно до законодавства, відносяться до об’єктів критичної інфраструктури, є в переліку режимних стратегічних об’єктів, які охороняються законом».

«Перебувати на режимних об’єктах підприємства без спеціальних дозволів категорично заборонено. Водночас, крім порушення закону, любителі екстремальних розваг наражаються на серйозну небезпеку», – повідомили також у «Львівводоканалі».

«Головний колектор Полтви – це справді унікальна інженерна споруда. Але передусім – це стрімкий потік концентрованих стічних вод. У час дощу увесь переріз колектора наповнюється водою, що мчить зі швидкістю потяга в метрополітені. Окрім цього у стічну воду колектора потрапляють відходи з лікарень, підприємств переробної промисловості, гальванічних цехів тощо», – розповіли також у «Львівводоканалі».

«Повітря у колекторі містить сірководень та інші не менш небезпечні гази. Перебування у колекторі без засобів спецзахисту може призвести до втрати свідомості і реальної небезпеки для життя і здоров’я. А якщо станеться нещасний випадок, медики не зможуть оперативно надати допомогу через важкодоступність місця події. Саме тому жоден з, так званих, «провідників» не має права гарантувати доброго самопочуття після перебування у каналізаційному колекторі», – застерегли у службі каналізаційного господарства «Львівводоканалу».

«Працівники «Львівводоканалу» змушені заварювати люки та влази для запобігання можливості сумнівних екскурсій каналізаційними колекторами. Це створює труднощі для подальшого обслуговування мереж. Відтак, підприємство звернулося до правоохоронних органів для вжиття відповідних попереджувальних заходів реагування щодо порушників закону», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу