У львівських школах і садочках триває ремонтна кампанія (відео)

14:36 13 липня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Цього року з бюджету міста на ремонти у закладах освіти міста передбачено близько 85 млн. грн, що дасть змогу охопити 184 об’єкти.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий відвідав школу №6, у якій проводиться капітальний ремонт приміщень харчоблоку, де він зазначив:

«Коли діти відпочивають, наступає фаза, коли в освіті, в гуманітарному блоці міста Львова є дуже багато роботи. Якщо говорити про школи, садочки, то цього року – це 82 млн. грн.

Це кошти, які будуть використані з місцевого бюджету. Зокрема, у школі №6 – це ремонт харчоблоку та їдальні для дітей. Робота не складна.

Але, на що ми звернули увагу, що є автентичний старовинний ліфт, яким їжа подавалась з харчоблоку в їдальню, і є дуже красиві чани, де готували їсти. Їх треба відреставрувати і відновити, бо вони дуже мудро і якісно спроектовані. Щоб ми дивились не лише з точки зору, щоб плитку замінити, вікна відреставрувати, щоб ми давали дітям приклад ставлення до тих цікавих рішень, які були сто років тому і які зараз можуть працювати. Звичайно, можна поставити двигун більш економний. 

На ремонт харчоблоку і їдальні у цій школі даємо 496 тисяч грн з місцевого бюджету. Також у міру своїх можливостей долучаються батьки. Тут батьки дуже дбають про харчування дітей, вони наперед визначають, де закуповують продукти. Люди, які займаються харчуванням, ставляться до своєї роботи дуже якісно. 

Важливо, щоб ми дивились, щоб усі наші школи, садочки були за певний період часу в ідеальному стані. Цього року ми ремонтуємо вікна, дахи, системи теплопостачання, водопостачання. Наприклад, харчоблок у цій школі був найгірший у всьому місту. Цього року вирішили дати йому нове дихання.

Загалом на роботи із капітального ремонту приміщень харчоблоку у школі №6 у 2015 році з міського бюджету виділено 496,571 тисячі грн.Думаю, десь половина шкіл міста Львова у той чи інший спосіб потребують ремонту.

Десь вікна міняємо, десь дах, системи теплопостачання, каналізації, харчоблоки, їдальні. Нема такого, щоб ми капітально ремонтували повністю школу, бо роботи проводились і в минулі роки, і ще багато роботи є на наступні роки. Але кожна школа готується до нового навчального року.

Що приємно, є синергія – кошти з місцевого бюджету і батьки також допомагають. Зокрема, у школі №6 ми повністю цього року ремонтуємо харчоблок, їдальню, долучаються також батьки до відновлення тих чи інших кабінетів.

Треба усе робити на перспективу, щоб уже до цього не повертатись. Є прекрасний ліфт, яким їжа подавалась з харчоблоку до їдальні, є прекрасні котли, які були застосовані для приготування їжі – їх треба відреставрувати. Тут має бути мудра технологічна думка».

У попередні роки у цій школі були проведені такі роботи: 

2007 року – виконано роботи з реконструкції теплозабезпечення на суму 1487,75 тисячі грн.

2008 року – виконано роботи з реконструкції системи опалення на суму 131,62 тисячі грн., з реставрації по відновленню фасаду на суму 848,36 тис. грн. 

2009 року – виконано роботи із капітального ремонту сантехвузлів на суму 160 тисячі грн., за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано комп’ютерний клас 10+1, один ноутбук, мультимедійний проектор. Частково поповнено бібліотечний фонд школи.

2010 року – виконано роботи з реконструкції сантехвузлів та заміни аварійних вікон на суму 119,16 тисячі грн.

2013 року – виконано роботи із капітального ремонту двох сантехвузлів на суму 47,841 тисячі грн.

2014 року – виконано роботи із капітального ремонту одного сантехвузла на суму 55,997 тисячі грн.

У ССЗШ №6 функціонує 13 класів, в яких навчається 360 учнів. Рік заснування школи – 1939-й.

За інформацією управління освіти ЛМР, зараз тривають роботи з відновлення ДНЗ, заміна вікон – дев’ять об’єктів, ліквідація підвальних котелень – чотири об’єкти, ремонт систем опалення – 10 об’єктів, ремонт дахів (14) та фасадів (три), капітальний ремонт санвузлів – 37 об’єктів, капітальний ремонт басейну – чотири, капітальний ремонт приміщень спортивних залів та павільйонів – 10, капітальний ремонт приміщень харчоблоків – п’ять, ремонт та реконструкція аварійних об’єктів – 22. Про це повідомили сьогодні, 13 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу