У львівських бізнес-центрах не виявили вибухівки

09:05 6 червня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: lviv.molbuk.ua

5 червня близько 11:20 та о 20:20 на електронну адресу «Центру безпеки» Львова надійшли повідомлення про закладення вибухових пристроїв.

Про це повідомили в середу, 6 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, де також розповіли, що сновні підрозділи сил цивільного захисту Львівщини шукали вибухові пристрої в бізнес-центрах «Український капітал» на вулиці Промисловій, «Lemberg» на вулиці Богдана Хмельницького й «Клуб ділових людей» на вулиці Зеленій. У зв’язку з відмовою адміністрації бізнес-центрів «Оптіма-Плаза» на вулиці Науковій і «Тауер» на вулиці Шевченка та торгово-офісного центру «Легенда-Клас» на вулиці Героїв УПА, їх обстеження не проводилося. 

5 червня о 18:50 пошукові роботи у місцях можливого замінування були завершені, вибухового пристрою не виявлено. Однак о 20:20 на електронну адресу «Центру безпеки» Львова надійшло повторне повідомлення про закладення вибухових пристроїв у Львові за попередніми адресами. 5 червня о 23:10 пошукові роботи у місцях можливого замінування були завершені, вибухового пристрою не виявлено.

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу