У Львівської міськраді скерували на виплату допомог 71,5 млн. гривень

14:10 30 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: owoman.com.ua

У ЛМР запевнили: «Лише за перше півріччя 2018 року понад 11 тисяч львів’ян отримали допомог, пільг та компенсаційних виплат з міського бюджету Львова на загальну суму майже 71,5 млн. гривень».

Про це повідомив понеділок, 30 липня, начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин. Він також уточнив: «За шість місяців 2018 року одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань (по 100 тисяч гривень) отримали 394 учасники АТО. Тобто загалом на цю допомогу, яка, нагадаю, діє в межах «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції» та є унікальною в Україні, з міського бюджету скерували 39,4 мільйони гривень. Також одноразову матеріальну допомогу отримали ті учасники АТО – мешканці Львова, які потребували дороговартісного лікування. З міської скарбнички у першому півріччі цього року на ці потреби надали понад 1,5 млн. гривень».

Ігор Кобрин розповів також: « Крім того, станом на початок липня з бюджету Львова профінансовано одноразові матеріальні допомоги для мешканців міста на суму 6,6 млн. гривень. Цю допомогу отримали понад п’ять тисяч львів’ян. Одноразову матеріальну допомогу отримали й багатодітні сім'ї, які мають на утриманні четверо і більше дітей. За згаданий період цій категорії з бюджету Львова надали 1,4 млн. гривень. Ще 580 тисяч гривень. скерували на виплати родинам, які мають на утриманні шестеро і більше дітей. А на щомісячну доплату до пенсії ветеранам УПА у першому півріччі скерували понад два мільйони гривень».

Начальник управління соціального захисту ЛМР також запевнив: «Це, звісно, не увесь перелік допомог, пільг та компенсаційних виплат, які отримали громадяни з міського бюджету –  їх значно більше. Отримують виплати і чорнобильці, і люди з інвалідністю, і дивізійники «Галичини», і столітні громадяни. Загалом є понад 30 видів виплат, які фінансує міський бюджет».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини