У Львівському зенітному ракетному полку тривають навчання

14:38 19 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Як запевнив полковник Олександр Гуменюк, навіть якщо підрозділи не знаходяться на передовій, вони повинні постійно нарощувати бойові спроможності.

«У Львівському зенітному ракетному полку імені Івана Виговського тривають навчання –повідомили сьогодні, 19 лютого, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«У ході тактичного навчання з одним із підрозділів полку під керівництвом командира частини, полковника Олександра Гуменюка, військовослужбовці відпрацювали дії із зенітного ракетного прикриття визначених об’єктів та військ. Також до навчання залучалися командний пункт і підрозділи забезпечення полку.

Учасники тренування провели перевантаження озброєння, марш, відпрацювали питання тилового забезпечення особового складу в польових умовах та налагодили взаємодію з іншими підрозділами. Для комплексного відпрацювання питань управління та технічного забезпечення бойових дій підрозділів одночасно були проведені тактико-спеціальні навчання з командним пунктом військової частини та технічною батареєю.

За словами керівника навчань, полковника Олександра Гуменюка, навіть якщо підрозділи не знаходяться на передовій, вони повинні постійно нарощувати бойові спроможності. Це дасть змогу якісніше виконувати завдання та зменшити кількість втрат у бою».

Про це повідомили сьогодні, 19 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж із навчань. Як інформував «Щоденний Львів», у Запорізькій області вибухнули на складі боєприпасів скинуті з безпілотника міни.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу