У Львівському центрі зайнятості – 6,4 тисячі вакансій

17:15 18 грудня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: loda.gov.ua

База вакансій Львівського обласного центру зайнятості на початку грудня цього року налічувала 6,4 тисячі пропозицій працевлаштування. Зокрема, 4,5 тисячі – для робітників, 1,3 тисячі – для службовців, решта – 0,6 тисячі – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

Про це повідомили в середу, 18 грудня, у Львівській облдержадміністрації. За словами директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, найбільший попит – на представників робітничих професій.

Василь Барилюк також розповів: Найпростіше знайти роботу тим, хто працює «руками», володіє інструментом. Заробітна плата зростає пропорційно до рівня кваліфікації спеціаліста».

Загалом середній розмір заробітку у заявлених вакансіях складав 7,4 тисячі гривень, кожна десята пропозиція – із винагородою, значно вищою за середньообласний показник. Однак декому працедавці регіону готові платити у рази більше.

Зокрема, на понад 20 тисячі гривень може розраховувати директор підприємства (32 тисячі гривень, Самбірський район). Претендент на таку посаду повинен уміти планувати та координувати роботу підприємства, володіти управлінськими навиками. Він буде організовувати прибуткову діяльність фірми, готувати проєкти нормативних документів і вживати заходи для укомплектування штату кваліфікованими кадрами;

На 28 тисячі гривень може також розраховувативодій автотранспортних засобів у Пустомтівському районі, де товариство з обмеженою відповідальністю охоче прийме на роботу трьох водіїв для перевезення різних вантажів у межах України, Польщі та Німеччини. Вимоги до кандидатів – знання правил завантаження автомобіля, контроль за його технічним станом, кріпленнями, мастильними матеріалами та рівнем охолоджувальної речовини, знання тахографа, наявність ЧІП-картки.

Як інформував «Щоденний Львів», у Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцеї відкрили навчально-практичний центр технічного обслуговування та ремонту автомобілів з професії «Слюсар-ремонтник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу