У Львівському обласному центрі зайнятості знайшли роботу 5,1 тисячі безробітних

12:10 22 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: nuft.edu.ua

Власну справу започаткували цього року 159 мешканців нашої області.

«Відповідно до даних, якими оперує Львівський обласний центр зайнятості, у першому кварталі цього року служба зайнятості забезпечила роботою 11,3 тисячі жителів області, у тому числі 5,1 тисячі безробітних», – повідомили сьогодні, 22 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Власну справу започаткували 159 осіб. 207 краян прийняті на новостворені робочі місця завдяки дії механізму компенсації працедавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску. Ще 3,5 тисячі мешканців області освоювали новий фах або підвищували кваліфікацію. А 1,7 тисячі долучилися до робіт тимчасового характеру.

Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк зазначив: «Важливу роль на формування регіонального ринку праці відіграло відкриття заводу з іноземними інвестиціями «Фуджікура», де за скеруванням центрів зайнятості працевлаштовано майже чотири сотні безробітних, а це – кожний другий прийнятий на фірму працівник.  У планах компанії – розширити штат до 3000 одиниць. Робота на сучасному виробництві – це офіційне місце праці, заробітна плата понад три тисячі гривень та інші соціальні гарантії».

Співбесіди з охочими працювати на «Фуджікурі» проводяться у Львівському міському центрі зайнятості на вулиці Княгині Ольги, 122».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів