У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності – атестація випускників (відео)

18:05 23 травня 2015 р.


Фото: прес-центр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Майже 450 майбутніх фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра та спеціаліста, які завершують навчання в Університеті за різними напрямами підготовки і спеціальностями, складуть тестовий державний іспит та здійснять захисти дипломних робіт (проектів).

22 травня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося представлення складу екзаменаційної комісії з метою атестації випускників. Зокрема, майже 450 майбутніх фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра та спеціаліста, які завершують навчання в Університеті за різними напрямами підготовки і спеціальностями, складуть тестовий державний іспит та здійснять захисти дипломних робіт (проектів).

У своєму зверненні до випускників ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, професор Михайло Козяр зазначив: «Перед вами завершальний і відповідальний період навчання в Університеті – підсумкова атестація. Бажаю усім достойно скласти іспити, захистити дипломні роботи і проекти та за підсумками навчання показати хороші результати та знання, які в майбутньому принесуть вам успіх у практичній і службовій діяльності. Адже в складний для України час, нашій Службі відведена важлива та відповідальна роль – забезпечення безпеки, захист життя і здоров’я  громадян».

До складу комісій увійшли керівництво інститутів, кафедр, науково-педагогічні працівники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, представники центрального аппарату та регіональних підрозділів ДСНС України, Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, відомі науковці з провідних вищих навчальних закладів України. Про це повідомили сьогодні, 23 травня, в прес-центрі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу