У Львівській ОДА запевнили, що рух на автошляхах області забезпечено

13:50 14 листопада 2016 р.

За словами заступника голови облдержадміністрації Ірини Гримак, на лінії вранці виїхали 1350 транспортних засобів.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 14 листопада, що заступник голови ЛОДА Ірина Гримак розповіла під час брифінгу для журналістів про подолання наслідків негоди в області. Зокрема чиновник наголосила: «До честі всіх служб, які працюють на території області, хочу повідомити, що вони цей екзамен витримали достойно, пройшли це випробування з максимальним залученням зусиль, техніки та людського ресурсу. І на сьогоднішній день ми можемо говорити, що життєдіяльність області «працює» в звичайному штатному режимі, за винятком окремих поодиноких випадків».

За словами Ірини Гримак, у ніч із 12 на 13 листопада розпочалися сильні снігові опади, які супроводжувалися великими поривами вітру. Відтак, обсяг снігу, який випав на території області впродовж доби, становить понад місячну норму опадів. 

Заступник голови ЛОДА також повідомила: «Відповідно, починаючи з 18-ї години 12 листопада облдержадміністрацією було приведено дорожні, аварійні служби, ДСНС, Національну та Патрульну поліцію в режим надзвичайної ситуації».

Ірина Гримак також розповіла про ситуацію на дорогах населених пунктів Львівщини: «На жаль, негода зачепила всі райони області, відповідно перемети, засипання, налипання спостерігалися на всіх дорогах як державного, так і місцевого значення. Для того, щоб максимально швидко ліквідовувати непроїзні частини доріг і забезпечити безперебійний рух транспорту в області було залучено станом на вечір 12 листопада – близько 80 одиниць техніки, на ранок 13 листопада – 135, упродовж неділі працювали понад 300 одиниць техніки».

За словами Ірини Гримак, станом на неділю, 13 листопада, всі транспортні засоби, які повинні здійснювати рейсові перевезення зі всіх куточків області виїхали, лише декілька рейсів Бродівського району не доїхали до кінцевої зупинки. Натомість сьогодні,14 листопада, з 1401 транспортного засобу, який повинен працювати, лише 50 не виїхало у рейс станом на 10:00. 

Заступник голови ЛОДА також запевнила: «О 12:00 увесь транспорт мав бути на лінії і всі під’їзні дороги до населених пунктів мали бути розчищені».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини