У Львівській ОДА презентували проект програми розвитку

14:45 5 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 5 лютого, відбулося засідання колегії Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На засіданні колегії презентували виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області у 2018 році» і проект програми на 2019 рік.

Заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів зазначив: «Багато в чому унікальність Львівської області полягає в тому, що впродовж останніх років нам вдалось об’єднати зусилля усіх суб’єктів, які беруть участь  у процесах соціально-економічного розвитку. Це Львівська ОДА, обласна рада, районні державні адміністрації, районні ради, органи місцевого самоврядування, експертне, наукове, громадське середовище».

Роман Филипів повідомив також: «Упродовж 2014-2016 років ми йшли здебільшого шляхом оперативних однорічних планів. Сьогодні відповідно до рішень Кабінету Міністрів України і до тих положень, які є в бюджетному кодексі, доручення Президент України даних на Раді регіонального розвитку ми переходимо до середньострокового планування  я в контексті фінансового забезпечення так і в контексті формування відповідних програм соціально-економічного розвитку. Ми переходимо до формування відповідних політик розвитку а не випадкових механізмів».

«Відтак, Роман Филипів розповів про такі галузі розвитку – економічну, фінансову, аграрну політику, політику енергетичної безпеки, розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та зв’язку, ЖКГ, політику просторового розвитку, розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, дозвілля та спорту, соціального захисту, збереження культурної спадщини, екологічну, молодіжну, безпекову політику, політику децентралізації та політику розвитку», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації та опублікували подробиці проекту програми розвитку.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу