У Львівській ОДА працює робоча група «Відкриті кордони»

14:30 16 червня 2016 р.


Фото: ravdatime.uz.ua

Робочою групою «Відкриті кордони» приймаються до 21 червня 2016 року пропозиції від громадськості щодо плану реалізації стратегічної цілі.

«Приймаються пропозиції до плану реалізації стратегічної цілі «Відкриті кордони» Стратегії розвитку Львівщини», – повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«При Львівській облдержадміністрації працює робоча група «Відкриті кордони», яка розробляє план реалізації Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Очолює її департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА.

Директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Тетяна Шепіленко розповіла про діяльність робочої групи: «Наша ціль – стратегічно запланувати розвиток міжнародного співробітництва та прикордонної інфраструктури з огляду на потреби та перспективи Львівщини. Завдання – укласти каталог проектів до плану реалізації стратегічної цілі «Відкриті кордони», що включає такі операційні цілі «Міжнародне співробітництво», «Транскордонна співпраця» та «Прикордонна інфраструктура».

Наради робочої групи вже відбулися 1, 10 та 14 червня. У них брали участь не тільки члени затвердженого складу «Відкритих кордонів», а також представники Львівської митниці ДФС, Західного представництва держприкордонслужби України, Служби автомобільних доріг, Львівської залізниці, ДП Міжнародний аеропорт «Львів».

До 21 червня 2016 року приймаються пропозиції від громадськості до плану реалізації стратегічної цілі «Відкриті кордони» Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року на електронну адресу ic-ita@loda.gov.ua. У темі листа слід вказати – «Пропозиція до «Відкритих кордонів», а в тексті – залишити контактні дані».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу