У Львівській ОДА пообіцяли повернути електрику знеструмленим до 16:00

14:18 14 листопада 2016 р.

В облдержадміністрації запевнили, що наслідки стихії ліквідовують 33 бригади «Львівобленерго».

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, що за дорученням голови ЛОДА Олега Синютки в понеділок, 14 листопада, була проведено ранкова чергова нараду з усіма службами, які працюють на території області. У тому числі – з головами райдержадміністрацій, яким визначено, що до 16:00 понеділка всі населені пункти повинні бути увімкненими до електроенергії.

Про це повідомила під час брифінгу заступник голови ЛОДА Ірина Гримак. Вона також поінформувала:  «Якщо підсумовувати загальну кількість населених пунктів, які останньої доби були знеструмлені повністю чи частково і над якими працювали служби «Львівобленерго», то загальна кількість склала 249 населених пунктів. Станом на ранок, 14 листопада, таких населених пунктів залишилося – 53 і частково знеструмлено 21».

У прес-службі обласної державної адміністрації також запевнили, що аварійно-відновлювальні роботи тривають, а наслідки стихії ліквідовують 33 бригади «Львівобленерго» у складі 146 працівників, які задіяли 38 одиниць техніки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини