У Львівській ОДА обговорили проект обласного бюджету

15:00 8 грудня 2016 р.

Сьогодні, 8 грудня, на засіданні колегії облдержадміністрації розглянули питання про прогнозний обсяг бюджету на 2017 рік та його особливості.

Про це повідомили сьогодні, 8 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації. У ній також поінформували, що, за словами голови ЛОДА Олега Синютки, основними пріоритетами наступного бюджетного року будуть дорожнє будівництво, енергозбереження, екологія, освітлення населених пунктів та мікропроекти місцевого розвитку.

Своєю чергою, директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків зазначив, що, відповідно до проекту закону про державний бюджет 2017 року, на фінансування за кошти місцевих бюджетів передається утримання установ загальної освіти, крім оплати праці педагогічних працівників, оплата енергоносіїв установ охорони здоров’я. Відтак, посадовець наголосив: «Для часткової компенсації згаданих видатків надається з державного бюджету додаткова дотація – один мільярд гривень з 2,5 млрд. гривень необхідних».

Олег Демків повідомив також, що зростання податків і зборів до місцевих бюджетів прогнозується орієнтовно на 15%, мінімальна зарплата збільшується вдвічі до 3200 гривень, індекс споживчих цін – 12,7%, а комунальні послуги та енергоносії – 10,95%. Директор департаменту фінансів ЛОДА, говорячи про загальний обсяг місцевих бюджетів області, зауважив, що він прогнозується у сумі 28,7 млрд. гривень, з них обласний бюджет – 12 мільярдів гривень.

Олег Демків також акцентував: «Основна частка надходжень доходів обласного бюджету (85%) становлять трансферти з державного бюджету – 10,2 млрд. гривень».

Натомість у видатковій частині обласного бюджету найбільшу питому вагу становлять видатки на охорону здоров’я – 49%, а на освіту – 26%. Видатки на реалізацію обласних програм запропоновані в сумі 713 мільярдів гривень, зокрема на програму мікропроектів місцевого розвитку – 60 мільйонів гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили також, що після сьогоднішнього обговорення проект обласного бюджету буде оприлюднений, розглянутий на громадських слуханнях і поданий на розгляд обласної ради. Згідно з бюджетним законодавством, всі місцеві бюджети мають бути затвердженими до 25 грудня.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу