У Львівській облраді затвердили зміни до програми проектів місцевого розвитку

13:30 25 жовтня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати Львівської обласної ради підтримали внесення змін до «Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки».

Про це повідомили в четвер, 25 жовтня, в прес-службі Львівської облради. Начальник її відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко розповів: «Зміни насамперед стосуються розширення кола учасників програми, збільшення планки небюджетного внеску, удосконалення таблиці оцінювання, реєстрації та обробки даних.  Відтепер участь у конкурсі зможуть брати структурні підрозділи юридичних осіб, а також обласні заклади та установи. Це дуже важливо, адже уже впродовж трьох років ми про це дискутуємо, і нарешті ми прийняли рішення дозволити закладам охорони здоров’я, освіти, культури подаватися на конкурс».

Іван Собко поінформував також: «По-друге, удосконалено єдину шкалу оцінювання для всіх видів не бюджетного внеску та зменшено відсотковий «крок» у таблиці оцінювання. Відтепер кошти спонсорські, громади, нефінансовий внесок буде зведено в єдиний небюджений внесок і становитиме на наступний рік мінімум уже не 5%, а 10%. Тим самим, ми відкидаємо ті проекти, які пишуться для кількості, а не якості. Наше завдання – це якість та розвитковість проектів місцевого розвитку»,.

«Окрім того, з метою підтримки дотаційних територій було прийнято рішення змінити шкалу оцінювання при врахуванні індексу податкоспроможності адмінтериторій. Це дозволить територіям з незначними фінансовими можливостями отримати додаткові бали та конкурувати з іншими. В середині листопада засідатиме Конкурсна рада, яка прийме усі необхідні рішення, щоб запустити конкурс, визначить перелік пріоритетів, оголосить конкурс на експертів, затвердить графік навчань», – повідомили також у прес-службі Львівської облради.

Іван Собко зазначив: «Маємо сподівання, що уже з початку грудня ми дамо старт новому конкурсу».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу