У Львівській облраді затвердили 976 проектів місцевого розвитку

11:30 5 квітня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

На реалізацію проектів місцевого розвитку спрямують з бюджету Львівщини 117,985 млн. гривень.

У прес-службі Львівської облради повідомили в середу: «Конкурсна рада з питань реалізації програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 976 потенційних переможців конкурсу в рамках «Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області. Загальна сума з обласного бюджету на реалізацію 976 проектів – 117,985 млн. гривень. Загальна ж їх вартість – 243,8 млн. гривень, а небюджетний внесок – 52,438 млн.  гривень».

В облраді також розповіли: «Найбільше коштів з майже 118 мільйонів гривень спрямують на пріоритети «Школи» (з 645 зареєстрованих проектів підтримано 309) та «Культура» (з 447 проектів потенційними переможцями стали 186). Відсоток переможців до загальної кількості поданих проектів – від 40% до 52% в межах пріоритету залежно від якості проектів і відсотку небюджетного внеску в кожному з них».

«Лідером цьогорічного конкурсу став Жидачівський район. Якщо в останні два роки він був у середині рейтингової таблиці (на рівні 40-45%), то у 2018-му з 43 поданих проектів переможцями стали 40. Далі в рейтингу за лідером ідуть Пустомитівський, Кам`янка-Бузький, Старосамбірський, Самбірський, Городоцький, Бродівський, Золочівський і Жовківський райони. Ці території мають високі показники відсотків небюджетного внеску», – поінформували також в облраді.

В облраді також повідомили: «Усього з адмінтеродиниць, які входять до складу районів (міста районного значення, села і селища, без об‘єднаних громад), було подано 1424 проекти, з яких перемогли 668. У розрізі міст обласного значення першість отримав Новий Розділ, який подав чотири проекти, і всі вони перемогли», – розповіли також в облраді.

«Крім того, непогано представлені цього року Моршин (сім із дев’яти), Борислав (21 зі 42), Львів з приміськими територіями (49 зі 100). А серед аутсайдерів, на жаль, вкотре Стрий (1 з 3). Загалом же містами обласного значення подано 363 проекти, а потенційних переможців визначено – 159», – поінформували також в облраді.

«Серед ОТГ беззаперечним лідерами є Вільшаницька (4 з 4), Мурованська (п’ять із п’яти), Нижанковицька (три з трьох), Підберізцівська (14 з 14), Рудківська (13 з 13) об’єднані територіальні громади. Варто відзначити гарну роботу Кам’янка-Бузької ОТГ (29 з 38), Давидівської ОТГ (10 з 11). На противагу цьому – Грабовецька (0 з 3) і Міженецька ОТГ (0 з 1) не здобули жодної перемоги», – розповіли також в облраді.

«Загалом ОТГ подали 270 проектів, з яких 149 стали переможцями. Із 976 потенційних переможців, органи влади підготували 368 проектів (37,7%), а громадські організації, ініціативні групи, ОСББ, благодійні фонди – 608 проектів (62,3%)», – поінформували також в облраді.

«Далі – потенційні переможці до 17-ї години 25 квітня 2018 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування до Львівської облради на електронну адресу: microproekt@gmail.com. Ті заявники, котрі не подадуть необхідну документацію про бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті програми», – розповіли також в облраді.

«Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців. В Програмі проектів місцевого розвитку існує механізм так званих соціально важливих проектів. Так, кожен член Конкурсної ради має право внести пропозицію по одному проекту на одну адмінтеродиницю, загалом 28 проектів. Їх планується долучити до вже визначених 976 проектів потенційних переможців. У результаті – матимемо понад 1000 проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік», – повідомили також в облраді.

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу