У Львівській облраді внесли зміни до програми капбудівництва

14:48 29 жовтня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Депутати Львівської обласної ради ухвалили у вівторок, 29 жовтня, внесення змін до «Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів обласного бюджету на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації. Перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський розповів: «Програмою передбачено фінансування 132 об’єктів на загальну суму понад 164 мільйони. Із цього фінансового ресурсу профінансовано 100 мільйонів».

Василь Лозинський також зазначив: «Станом на сьогодні ми маємо 50% виконання робіт, касові видатки йдуть. В пропозиціях обговорених на бюджетній комісії, йдеться про зняття коштів з об’єктів виключно там, де немає підписаної угоди, де не пройшли торги, та де є коригування проектно-кошторисної документації оскільки під час будівельних робіт виникли додаткові роботи, або де тривають судові слідства. Це стосується семи об’єктів. Окрім того, три об’єкти за результатами виконаних робіт мають незначну економію в сумі 113 тисяч гривень».

«Майже два мільйони вилучили із реставрації Собору Юра у Львові, мільйон гривень – із виготовлення ПКД будівництва корпусу дитячої онкології, ще мільйон гривень вилучили із реконструкції даху будівлі прокуратури та інших об’єктів та інші. Ці кошти перексерували на дофінансування пускових 12 об’єктів, які фінансуються за кошти програми», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Зокрема, додаткових 600 тисяч гривень скерували на реконструкцію Західноукраїнського дитячого медичного центру, понад 300 тисяч на облаштування музею Кирила Трильовського на Золочівщині. Фінансовий ресурс скерували й на реконструкцію фасаду ДНЗ №6 «Теремок» у Трускавці, реконструкцію з використанням енергоефективних технологій лікарської амбулаторії сімейної медицини села Кунин Жовківського району, реконструкцію Народного дому села Перегноїв Золочівського району, Народного дому села Тучне Перемишлянського району тощо. Окрім того, додатково збільшили капітальні видатки на ремонт пологового відділення обласної клінічної лікарні на 850 тисяч гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:43 27 липня 2021 р.

Загинув пішохід на Стрийщині

Дорожньо-транспортна пригода. 26 липня, близько 22:30, на автодорозі М-06 «Київ-Чоп», поблизу с. Бродки Стрийського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу