У Львівській облраді внесли зміни до бюджету

13:20 29 жовтня 2019 р.

Депутати Львівської облради підтримали у вівторок, 29 жовтня, пропозицію внести зміни до показників обласного бюджету Львівської області на 2019 рік.

Про це повідомили у Львівській облраді, де також розповіли: «Депутати Львівської облради скерували 60 мільйонів гривень на дофінансування галузей».

«Зокрема, на заробітну плату працівників комунальних закладів галузі охорони здоров’я спрямували 25 мільйонів гривень, на заробітну плату та енергоносії комунальних закладів освіти – 1,262 млн. гривень, заслуженому прикарпатському ансамблю пісні та танцю України «Верховина» на виплату заробітної плати працівників – один мільйон гривень, Львівській обласній клінічній лікарні на ведення в експлуатацію агіографічного обладнання (ремонт приміщення та монтаж) – один мільйон, а на капітальний ремонт пологового відділення – 850 тисяч гривень, на придбання запасних частин для лінійного прискорювача Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центру – 1,6 млн. гривень, на фінансову підтримку спортивних установ – 1,4 млн. гривень, на завершення проектів 2019 року з облаштування вуличного освітлення – два мільйони гривень, резервному фонду – 14 мільйонів гривень», – поінформували також в облраді.

«Львівська ОДА частину цих коштів може спрямувати на вирішення проблем із запуском опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі й на допомогу у вирішенні ситуації, що склалася в наслідок обвалу будинку у Дрогобичі. Крім того, депутатський корпус вніс зміни до окремих заходів обласних програм, які не виконуються, для ефективного використання бюджетних коштів», – повідомили також в облраді.

dailylviv.com

До теми

09:43 27 липня 2021 р.

Загинув пішохід на Стрийщині

Дорожньо-транспортна пригода. 26 липня, близько 22:30, на автодорозі М-06 «Київ-Чоп», поблизу с. Бродки Стрийського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу