У Львівській облраді відзвітували про реалізацію програми мікропроектів

10:10 26 вересня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Переможцями конкурсу в 2017 році стали 619 мікропроектів.

Начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської облради Іван Собко запевнив під час засідання конкурсної ради з реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку: «Станом на 22 вересня завершено усі заплановані роботи на 372 проектах. Активно проводяться будівельні роботи, частина з яких вже на стадії завершення, закуповується необхідне обладнання на 218 проектах. Крім того, 29 проектів на етапі підписання договорів підряду, початку будівельних робіт або закупівлі обладнання, завершення процедури електронних торгів на «ProZorro» тощо. І лише три проекти під загрозою зриву реалізації – капітальний ремонт Народного дому в селі Гостинцеве Мостиського району, капітальний ремонт районного Народного дому в Мостиськах, придбання та встановлення дитячих майданчиків на території Ралівської сільської ради Самбірського району».
Про це повідомили сьогодні, 26 вересня, в прес-службі Львівської облради, де також поінформували: «Відтак, конкурсна рада ухвалила рішення, що до 6 жовтня вищеназвані «аутсайдери» мають подати підтверджуючі документи платіжних доручень щодо авансових платежів у частині початку реалізації проекту. У випадку ненадання, секретаріат автоматично буде знімати їх із числа переможців на користь наступних за рейтингом. Переможцями конкурсу в 2017 році стали 619 мікропроектів».

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу