У Львівській облраді відзвітували про реалізацію програми мікропроектів

10:10 26 вересня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Переможцями конкурсу в 2017 році стали 619 мікропроектів.

Начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської облради Іван Собко запевнив під час засідання конкурсної ради з реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку: «Станом на 22 вересня завершено усі заплановані роботи на 372 проектах. Активно проводяться будівельні роботи, частина з яких вже на стадії завершення, закуповується необхідне обладнання на 218 проектах. Крім того, 29 проектів на етапі підписання договорів підряду, початку будівельних робіт або закупівлі обладнання, завершення процедури електронних торгів на «ProZorro» тощо. І лише три проекти під загрозою зриву реалізації – капітальний ремонт Народного дому в селі Гостинцеве Мостиського району, капітальний ремонт районного Народного дому в Мостиськах, придбання та встановлення дитячих майданчиків на території Ралівської сільської ради Самбірського району».
Про це повідомили сьогодні, 26 вересня, в прес-службі Львівської облради, де також поінформували: «Відтак, конкурсна рада ухвалила рішення, що до 6 жовтня вищеназвані «аутсайдери» мають подати підтверджуючі документи платіжних доручень щодо авансових платежів у частині початку реалізації проекту. У випадку ненадання, секретаріат автоматично буде знімати їх із числа переможців на користь наступних за рейтингом. Переможцями конкурсу в 2017 році стали 619 мікропроектів».

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу