Львівська облрада заклала на житло дітям-сирітам сім мільйонів гривень | Новини Львова

Львівська облрада заклала на житло дітям-сирітам сім мільйонів гривень

17:30 11 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 11 грудня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради затвердили показники обласного бюджету Львівської області на 2019 рік.

Зокрема, в проекті обласного бюджету видатки для служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації передбачили в сумі 57436,8 тисяч гривень. Відтак, на утримання притулку для дітей спрямували 4085 тисяч гривень, а на реалізацію заходів державної політики з питань дітей та їх соціального захисту, що проводяться службою у справах дітей – 229,8 тисячі гривень.

Окрім цього на реалізацію регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2019 рік передбачили за спеціальним фондом 7000 тисяч гривень. Видатки за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету запланували за загальним фондом в сумі 16563 тисяч гривень на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Видатки на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримку малих групових будинків за рахунок субвенції з державного бюджету для місцевих бюджетів передбачили в сумі 29209 тисяч гривень. Про це повідомили у вівторок, 11 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львові буде перекрито рух транспорту на вулиці Моршинська

Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині

8 липня у Львові припинять подачу води до частини Шевченківського району

У Львові цілий тиждень перевірятимуть кінотеатри, театри, дитячі садочки, спортивні школи

Держгеокадастр активно збирає відомості про земельні ділянки

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу