На дороги Львівщини депутати скерують понад мільярд гривень

15:15 11 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Депутати Львівської облради затвердили у вівторок, 11 грудня, на позачерговій сесії показники обласного бюджету на 2019 рік.

Зокрема, для департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації передбачаються кошти в сумі 1098974,4 тисячі гривень, у тому числі за загальним фондом – 370000 тисячі гривень, спеціальним – 728974,4 тисячі гривень. Фінансовий ресурс спрямують на реалізацію програми розвитку мережі та утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху у сумі 370000 тисячі гривень, що на 32,8 млн. гривень або 97 % більше порівняно з 2018 роком.

Окрім того, за кошти Державного дорожнього фонду обласному бюджету нададуть субвенцію на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, у сумі 728974,4 тисячі гривень, що на 145759,4 тисячі гривень або 25% більше очікуваного виконання 2018 року. Про це повідомили у вівторок, 11 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу