У Львівській облдержадміністрації перевірять ефективність роботи чиновників

18:15 26 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Уже майже місяць у ЛОДА працює в тестовому режимі автоматизована система обліку робочого часу.

Програма під назвою «Yaware.TimeTracker» дозволяє отримати повну картину робочого дня державного службовця, оцінити ефективність його роботи та підвищити дисципліну. Про це йшлося в четвер, 25 лютого, на презентації цієї системи на нараді у голови облдержадміністрації Олега Синютки.

На даний час згадана програма встановлена на комп’ютери усіх користувачів у департаменті внутрішньої та інформаційної політики, а також у структурі апарату облдержадміністрації: організаційному відділі, секторі контролю та відділі забезпечення діяльності керівництва. Загалом «TimeTracker» відслідковує активність близько 35-ти держслужбовців.

За словами представників компанії «Yaware», повноцінне впровадження системи дозволить виявити ефективних і неефективних працівників та суттєво підвищити результативність роботи адміністрації. засновник компанії Руслан Савчишин розповів на презентації: «По-перше, ця програма показує саме роботу працівника, а не просто його перебування в приміщенні та дозволяє об'єктивно оцінити ефективність виконання службових обов'язків. Вона має велику перевагу перед такими засобами обліку, як турнікет або біометрична система. По-друге, її легко встановити на велику кількість комп'ютерів. Програма дуже проста у використанні, здатна формувати легкі для аналізу звіти. Крім того, до неї можна отримати доступ у будь-який час з мобільного додатку».

У разі успішного тестування програму планують встановити у всіх структурних підрозділах Львівській ОДА. Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу