У Львівській області створюють Громадську раду при податковій

19:59 20 грудня 2019 р.

Для налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабміну №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 3 листопада 2010 року при Головному управлінні ДПС у Львівській області створюється Громадська рада.

Про це інформує пресслужба ДПС у Львівській області.

Дата та час проведення Установчих зборів: 13.02.2020 року початок о 15 год. 00 хв. Місце проведення установчих зборів: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал ( - 1 поверх).

Ініціативна група з формування складу Громадської ради при ГУ ДПС у Львівській області, склад якої затверджений наказом ГУ ДПС у Львівській області від 11.11.2019 № 1942 здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та затвердила текст повідомлення про спосіб формування складу Громадської ради при ДПС та її кількісний склад, а також зразки заяв та додатків до неї.

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу