У Львівській області реформують систему кримінальної юстиції

16:15 23 вересня 2014 р.


Фото: racurs.ua

23 вересня у Львівській облдержадміністрації обговорили можливість реалізації на Львівщині проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», який працює за підтримки уряду Канади в Україні вже впродовж 5 років.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.
 

Як зазначила директор проекту Таня Сенфорд Аммар, РСКЮ співпрацює з центральними органами державної влади, судової влади та органами самоврядування заради розроблення ефективних моделей кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні.
Такі моделі передбачають налагодження роботи кримінальної міліції спільно з громадськими та скаутськими організаціями в проведенні профілактичної роботи серед школярів, щоб застерегти їх від вчинення правопорушення. А також розроблено механізми роботи з підлітками, які відбули покарання.

«Наша делегація розраховує впровадити на території Західної України, зокрема Львівщини, пілотні проекти зі створення Центру відвідування для неповнолітніх, як є в конфлікті з законом та подальшої їх адаптації та реалізації в суспільстві».

Як було зазначено на зустрічі, такі Центри відвідування для неповнолітніх створені на базі міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Мелітополі та Івано-Франківську, працюють над їх створенням у Запоріжжі та Маріуполі.

Зі свого боку заступник голови ОДА Юрій Підлісний наголосив, що Львівська ОДА є відкритою до вивчення такого досвіду інших країн, зокрема Канади. «Ми готові до співпраці. До цієї роботи, окрім  служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, слід залучити львівські вищі навчальні заклади, зокрема Інститут внутрішніх справ, Національний університет та Український католицький університет, які також працюють за певними  програмами щодо т.зв. «важких» підлітків», – додав Ю. Підлісний.

Заступник голови ЛОДА поінформував канадську делегацію про те, що на території Львівської області  впродовж останніх років активно реалізуються програми зі створення дитячих будинків сімейного типу, що однозначно допомагає дітям не стати на кримінальний шлях після перебування в інтернатах.

dailylviv.com

До теми

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу